عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مردم ليبي خود را براي برگزاري راهپيمايي ميليوني آماده مي‌كنند

مردم ليبي خود را براي برگزاري راهپيمايي ميليوني آماده مي‌كنند
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:16 ب.ظ

89/12/02 - 18:27
شماره:8912020622
با وجود سركوب شديد تظاهرات‌ها
مردم ليبي خود را براي برگزاري راهپيمايي ميليوني آماده مي‌كنند

خبرگزاري فارس: منابع آگاه در پايتخت ليبي خبر دادند؛ با وجودي ‌كه تظاهرات امروز معترضان ليبيايي به‏شدت توسط نيروهاي امنيتي اين كشور سركوب شد، با اين حال مردم اين شهر خود را براي برگزاري تظاهرات ميليوني فردا آماده مي‌كنند.

به گزارش فارس به نقل از الجزيره، منابع خبري در طرابلس اعلام كردند، با اينكه تظاهرات امروز صبح (دوشنبه) مردم اين شهر توسط نيروهاي امنيتي رژيم ليبي به شدت سركوب و درپي آن بيش از 60 شهروند ليبيايي كشته و ده‌ها تن نيز زخمي شدند، با اين حال مردم اين شهر خود را براي برگزاري تظاهرات ميليوني فردا آماده مي‌كنند.

در حال حاضر سكوتي سنگين بر طرابلس سايه افكنده و نيروهاي امنيتي در همه جا پراكنده و مستقر شده‌اند.

"مختار محمد " از معترضين ليبيايي تاكيد كرد: سازمان دهندگان راهپيمايي‌ها درصدد هستند پايگاه هوايي را كه "معمر قذافي " در آن تحصن نموده، محاصره كنند و قرار است فردا تظاهركنندگان از چهار جهت به سوي آن به حركت درآيند.

وي افزود: معترضين طرابلسي از ديگر هموطنان خود در شهرهاي ديگر خواسته‌اند همزمان با آنها در شهرهاي خود تظاهرات برگزار كنند و در اعتراضات فردا حضور و مشاركت فعالي داشته‌ باشند.

انتهاي پيام/ص*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286941
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها