عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تل‌آويو هراسان خواستار مقابله جهاني با ايران شد

تل‌آويو هراسان خواستار مقابله جهاني با ايران شد
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:17 ب.ظ

89/12/02 - 18:48
شماره:8912020601
با اشاره به انقلاب‌هاي مردمي در خاورميانه؛
تل‌آويو هراسان خواستار مقابله جهاني با ايران شد

خبرگزاري فارس: معاون وزير خارجه رژيم‌صهيونيستي با اشاره به تحولات اخير منطقه‌اي كه تاكنون به زيان اين رژيم بوده است، خواستار مقابله جهاني براي عدم استفاده ايران از تحولات منطقه شد.

به گزارش فارس، "سيلوان شالوم " امروز در سخناني خواستار مقابله جهاني با ايران شد؛ سخنان وي در واكنش به تحولات منطقه‌اي بيان شد و اعلام كرد كه بايد مانع استفاده ايران از اين تحولات شد.

به گزارش راديو رژيم صهيونيستي، شالوم از كشورهاي جهان خواست تا "با اتخاذ موضعي واحد، مانع ايران شوند تا از اتفاقاتي كه در جهان عرب افتاده است، استفاده نكند و بر ذخاير نفتي در خاورميانه كه مي‌تواند تا يكصدوپنجاه سال آينده انرژي جهان را تامين كند، كنترل پيدا نكند.

وي با بيان اينكه "غرب در كمك به متحدان منطقه‌اي خود شكست خورد " تصريح كرد كه ايران تلاش مي‌كند در تحولاتي كه اكنون در خاورميانه رخ مي‌دهد نقشي فعال ايفا كند.

در همين ارتباط، "موشيه يعلون " معاون رئيس رژيم صهيونيستي و وزير امور راهبردي اين رژيم تحولات اخير در منطقه را زلزله‌اي تاريخي خواند و تاكيد كرد: اسرائيل بايد به اين حوادث از دريچه يك تهديد نگاه كند كه در كنار آن فرصت‌هاي جديدي نيز به وجود خواهد آمد.

وي افزود: اين انقلاب‌ها بيانگر اشتياق و تمايلات طبيعي به آزادي و عدالت است و اگر به روي كار آمدن رژيم‌هاي دموكراتيك و حامي حقوق بشر منجر شود اين يك تحول مثبت خواهد بود.

انتهاي پيام/.++

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها