عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دفاع از رهبري، دفاع از حيثيت انقلاب و ملت ايران است

دفاع از رهبري، دفاع از حيثيت انقلاب و ملت ايران است
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:23 ب.ظ

89/12/02 - 18:21
شماره:8912020625
محسن رضايي:
دفاع از رهبري، دفاع از حيثيت انقلاب و ملت ايران است

خبرگزاري فارس: دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام با بيان اينكه امروزه زمان نااميدي آمريكا از ادامه خصومت‌هاي خود عليه ايران است، گفت: هركسي كه ايران و اسلام را مي‌خواهد، بايد يك‏پارچه در مسير رهبري حركت كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، محسن رضايي دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام در ديدار جمعي از رزمندگان دفاع مقدس در روز ميلاد پيامبر صلّي الله عليه و آله و سلّم و امام صادق عليه السّلام با اشاره به اهميت بيداري كشورهاي اسلامي گفت: كنترل نهضت‌هاي مردمي و اسلامي از توان آمريكا خارج است لذا آمريكا هرچند قصد مديريت جريان مصر را داشت، اما حادثه ميدان التحرير نشان داد كه آمريكا از اين حركت هراسان است؛ لذا با حركات شتابزده به فكر پايان دوره مبارك افتاد تا از گسترش اين قبيل اقدامات در امان باشد.

وي با اشاره به اينكه اگر مبارك در مصر كنار نمي‌رفت به يقين نداي الله‌اكبر تمام مصر را فرا مي‌گرفت، به سياست ايران‌هراسي غرب اشاره كرد و اظهار داشت: غرب تلاش مي‌كند كه از نفوذ ايران بر نهضت مردمي مصر جلوگيري كند و مي‌خواهد با ايران هراسي جريان مردمي و اسلامي مصر را به سويي غير از حركتي اصيل سامان دهد.

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام با اشاره به تحليل برژينسكي مشاور وقت امنيت ملي آمريكا مبني براينكه "آقاي اوباما در انقلاب مصر بسيار دستپاچه‌تر از آقاي كارتر در انقلاب ايران است "، گفت: اين يك نعمت الهي است كه خداوند فرصتي را پس از 30سال براي ايران پيش آورده است و ايران بايد از اين فرصت حداكثر استفاده را ببرد لذا نخبگان و ملت ايران نبايد اين فرصت تاريخي را از دست بدهند.

رضايي با بيان اينكه غرب طي30 سال گذشته تلاش كرده جلوي پيشرفت ملت ايران را بگيرد، اظهار داشت: امروز روز شكستن ديوارهاي غرب در اطراف انقلاب اسلامي ايران و روز خنثي كردن تحريم‌هاي اقتصادي غرب عليه كشورمان است.

وي با بيان اينكه با فضاي جديد در منطقه، ايران مي‌تواند دوستان جديدي را بيابد و حلقه محاصره غرب را بشكند، گفت: به‎همين دليل آمريكايي‌ها از پيوند نهضت‌هاي مردمي منطقه با ايران ناراحت و عصباني هستند و راهكاري كه انتخاب كرده‌اند، اين است كه تحركاتي را در داخل ايران با كمك ناراضيان سامان‎دهي كنند و توان ايران را به آن مشغول كنند تا ايران نتواند پيوند خود را با نهضت‌هاي مردمي و اسلامي مصر و كشورهاي منطقه مستحكم‌تر كند.

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام ادامه داد: از طرف ديگر آنها با راه‌اندازي عده‌اي فريب‌خورده مي‌خواهند تبليغات جهاني بكنند و به مردم مصر و كشورهاي منطقه اعلام كنند كه از نظام و ملت ايران الگو نگيريد و متصل نشويد چراكه آنها پايدار نيستند.

رضايي با اشاره به حوادث اخير و اهداف آمريكا در ايران گفت: آيا درست است كه ما بنشينيم و تظاهرات عليه جمهوري اسلامي ايران برگزار كنند؟ آيا آن‏قدر عده‌اي نمي‌فهمند كه 25 بهمن حادثه‌اي در جهت منويات آمريكايي‌هاست؟ آيا شعور سياسي برخي از فعالان سياسي اين‏قدر نيست كه بفهمند اين حركات 100 درصد در جهت اهداف دشمنان ملت ايران است؟ آيا متوجه نمي‌شوند كه غربي‌ها اين حركات را طراحي كرده‌اند؟ اعتراضات سال گذشته عليه مسئولان بود ولي امروزه عليه نظام است و سكوت در مقابل آن قابل قبول نيست.

وي ادامه داد: هر حادثه‌اي در اين روزها در ايران نه‎تنها مقابله با نظام است بلكه مقابله با منافع ملي ايران هم مي‌باشد. هر اقدامي كه مانع بهره‌برداري ملت ايران از فرصت‌ها شود، خيانت است.

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام 25 بهمن را يك خيانت غيرقابل بخشش دانست و گفت: رهبري حيثيت انقلاب است و دفاع از ايشان، دفاع از حيثيت انقلاب و ملت ايران است. ملت ايران و سياسيون كشور بايد شعور سياسي خود را نشان دهند و يك‎پارچه متحد شوند. امروزه زمان نا‌اميدي آمريكا از ادامه خصومت‌هاي خود عليه ايران است. هركسي كه ايران و اسلام را مي‌خواهد، بايد يك‎پارچه در مسير رهبري حركت كند.

رضايي با اشاره به اينكه حادثه بزرگي در جهان اسلام رخ داده است، افزود: آمريكايي‌ها مي‌خواهند حوادث جهان اسلام را در جهت منافع خود مديريت و ارتباط ايران را با ملل اسلامي قطع كنند لذا امروزه روز تشكيل بين‌الملل اسلامي است و ملت ايران و نخبگان ايران بايد پرچم اين نهضت را بدست بگيرند. با تشكيل بين‌الملل اسلامي از فشارهاي آمريكا و موانع آنها بيرون خواهيم آمد.

وي ادامه داد: همانطور كه ملت ايران با ابتكار امام راحل پرچم قدس و فلسطين را بدست گرفتند امروز هم پرچم تشكيل بين‌الملل اسلامي را با ابتكار رهبري مقام معظم رهبري بدست مي‌گيرند.
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها