عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

رييس کل دادگستري استان يزد: هيچ مورد زمين‌خواري در 2 ماه گذشته گزارش نشده است

رييس کل دادگستري استان يزد: هيچ مورد زمين‌خواري در 2 ماه گذشته گزارش نشده است
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:23 ب.ظ

رييس کل دادگستري استان يزد، وحدت و همدلي بين اعضاي شوراي حفاظت از اراضي ملي و منابع طبيعي استان يزد را مهمترين عامل ريشه کني معضل زمين خواري در اين استان عنوان و اظهاركرد: خوشبختانه در سايه اين تعامل، همکاري و قاطعيت دستگاه قضايي طي دو ماه گذشته هيچ مورد زمين‌خواري گزارش نشده و اميدواريم که اين روند در طول ماهها و سال‌هاي آتي تداوم يابد.

به گزارش ايسنا، غلامحسين حيدري در پنجمين جلسه شوراي حفاظت از اراضي ملي و منابع طبيعي اين استان، ماه ربيع الاول را ماه ايثار، فداکاري و جانبازي توصيف كرد و گفت: در اين ماه بود که حضرت امير المومنين (ع) در بستر پيامبر آرميد و با حفظ جان پيامبر اکرم (ص)، درس ايثار و فداکاري را به تمامي مسلمانان و آزادگان جهان داد.

وي ضمن تبريک هفته وحدت، اين هفته را مهمترين فرصت براي اتحاد و همبستگي ميان مسلمانان جهان دانست و اظهار كرد: وحدت و يکپارچگي مسلمانان جهان بهترين راه براي غلبه بر دسيسه‌هاي دشمنان اسلام است و اميدواريم که تمامي مسلمانان با تأسي از مکتب نوراني اسلام بر مستکبران و مستبدان پيروز شوند.

حيدري در پايان از ادارات متولي اراضي دولتي و ملي خواست تا هوشياري خويش را در زمينه جلوگيري از تجاوزات زمين‌خواران به اراضي دولتي و ملي حفظ كنند و در صورت مشاهده موردي از زمين‌خواري جهت اقدامات قانوني قضائي در اسرع وقت به دادگستري گزارش كنند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها