عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

«نامدار» حسن هدايت تمام شد

«نامدار» حسن هدايت تمام شد
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:25 ب.ظ

حسن هدايت با اعلام پايان تصويربرداري «نامدار»، از ادامه‌ي مراحل فني و تدوين اين سريال خبر داد.

اين كارگردان در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا با بيان اين مطلب، افزود: با علي راست‌گفتار هم در مورد موسيقي «نامدار» صحبت شده و قرار است او موسيقي سريال را بسازد.

وي درباره‌ي زمان اتمام كامل مراحل فني «نامدار» گفت: فاكتورهاي فيلمسازي طوري است كه نمي‌توان زمان دقيقي اعلام كرد اما سعي مي‌كنيم مراحل فني را هر چه زودتر به پايان برسانيم.

هدايت در ادامه خاطرنشان كرد: «نامدار» محصول مشتركي از مركز لرستان و معاونت امور استان‌هاست، به همين دليل اين دو سازمان بايد در مورد زمان پخش و اين‌كه «نامدار» از كدام شبكه روي آنتن برود تصميم‌گيري كنند؛ گرچه رايزني‌هايي در اين خصوص صورت گرفته است.

به گزارش ايسنا، سريال «نامدار» محصول صدا‌وسيماي استان لرستان به كارگرداني حسن هدايت و تهيه‌كنندگي سيد اميرحسين هاشمي‌گيلان در 13 قسمت براي پخش از شبكه‌هاي سراسري توليد مي‌شود.

مجيد سعيدي، فرشيد محمدي‌پور، محمدرضا عباس‌نژاد، اوشين بيكايي، غلام‌عباس گودرزي، مهدي شجاعي، صادق توكلي، مريم عبدلي، ميرطاهر مظلمومي، محمد ساربان، فريبا تركاشوند و ناصر جودكي بازيگراني هستند كه در اين سريال به ايفاي نقش پرداخته‌اند.

ساير عوامل اين سريال نيز عبارتند از: نويسنده: كوروش برزگر، مدير برنامه‌ريزي: عليرضا سلمان‌هنر، منشي صحنه: هديه عباسي، طراح صحنه و لباس: حسن هدايت، مدير تصويربرداري: سيد‌مهدي طباطبايي، صدابردار: مرتضي دهنوي، تدوينگر: مهرداد ناعمي، مدير توليد: كامران مقدسي.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها