عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مدير كميته روئينگ فدراسيون قايقراني: براي كسب سهميه المپيك به امكانات بيشتري نياز است

مدير كميته روئينگ فدراسيون قايقراني: براي كسب سهميه المپيك به امكانات بيشتري نياز است
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:25 ب.ظ

عمران پورعسگر پرست گفت: با همه كمك‌هاي مسئولان به اين ورزش باز هم امكانات براي كسب سهميه المپيك كافي نيست.

مدير كميته روئينگ فدراسيون قايقراني در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: روئينگ بخش تقريبا جديد و همه ابزارها وارداتي است. در ابتداي راه نه دانش فني از اين رشته داشتيم و نه امكانات و وسايل كمك آموزشي دركشور وجود داشت. همه در حال وارد شدن هستند و با توجه به همكاري‌ها و هماهنگي‌هاي بين سازمان تربيت بدني و فدراسيون قايقراني امكانات براي كسب سهميه المپيك لندن كافي نيست و با وجود اين همه جوانان با انگيزه در كشور بيشتر از اينها به ابزار و وسايل نياز داريم. بايد تجهيزات جديدي فراهم شود تا پاروزنان بتوانند در خدمت باقي مانده آمادگي كامل خود را كسب كنند.

پيش از آغاز رقابت‌ها هميشه مسولان ليستي از ابزار مورد نياز تهيه و خيلي باعجله آنها را فراهم مي‌كنند به همين دليل ملي‌پوشان به خوبي نمي‌توانند از اين وسايل استفاده كنند.

وي ادامه داد: با تمام شرايط موجود با همتي كه پاروزنان در رقابتهاي گوانگجو از خود نشان دادند، پتانسيل بالاي جوانان ما آشكار شد. اين رشته توانايي بالايي دارد و مي‌توانيم با حمايت خوب روي آنها حساب باز كنيم. قايقراني ورزش گراني است و مانند پينگ‌پنگ نيست كه فقط به يك راكت نياز داشته باشد. بايد بگويم جوانان آينده‌داري داريم كه فقط به حمايت و برنامه‌ريزي مناسب نياز دارند تا براي كشور افتخارآفريني كنند.

پورعسگرپرست درباره اردوي ملي‌پوشان نيزتصريح كرد: آقايان و بانوان ملي‌پوش در اردو هستند. آقايان در بخش روئينگ تك پارو سي‌ام بهمن براي برگزاري اردو عازم بندرانزلي شدند، اما ملي‌پوشان در بخش جفت پارو همچنان در تهران تمرين خواهند كرد. تك‌تك ملي‌پوشان با برنامه‌ريزي دقيقي كه دارند خود را براي كسب ركورد مناسب در آماده مي‌كنند تا با درخشش و كسب ركورد خوب دررقابت‌هاي قهرماني جوانان جهان و قهرماني بزرگسالان جهان آماده مي‌كنند تا بتوانند خود را براي اعزام به رقابت‌هاي قهرماني آسيا در كره جنوبي حاضر كند. در جوانان زير بيست و سه سال محسن شادي را داشتيم كه او به رده‌ي بزرگسالان رسيده است وحالا كار او دشوارتر شده است. در رده بزرگسالان قدرت‌هاي زيادي در دنيا حضور دارند كه رقابت با آنها نياز به تلاش بيشتري دارد. محسن شادي خود را براي رقابت‌هاي قهرماني آسيا آماده مي‌كند . حريفان اصلي ايران درآسيا چين، ژاپن، كره جنوبي، هنگ‌كنگ و هند هستند كه پاروزنان ما بايد اين كشورها به رقابت بپردازند.

وي در پايان تاكيد كرد: جوانان آينده داري در اين رشته داريم و بايد با فراهم كردن امكانات مناسب به پيشرفت آنها كمك كنيم. ايران پتانسيل بالايي در قايقراني دارد كه با كمي توجه مي‌توانيم در بسياري از رقابتها با موفقيت سرافرازي شركت كنيم.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها