عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اشعار آيت‌الله صافي گلپايگاني منتشر مي‌شود

اشعار آيت‌الله صافي گلپايگاني منتشر مي‌شود
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:31 ب.ظ

آثار مکتوب آيت‌الله صافي گلپايگاني در اولين نمايشگاه تخصصي کتاب حوزه در قم عرضه شده است.

 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه قم به نقل از ستاد خبري اولين نمايشگاه تخصصي کتاب حوزه، آثار مکتوب آيت‌الله صافي گليايگاني در بخش‌هاي فقه، اصول فقه، عقايد و کلام، حديث، تاريخ، تربيتي، سيره، شعر، مقاله‌ها و خطابه‌ها، ترجمه در اين نمايشگاه عرضه شده است.

 

کتاب‌هاي شعر آيت‌الله صافي گلپايگاني با عناوين «ديوان اشعار»،«بزم حضور»،«آفتاب مشرقين»،«صحيفه المصطفي»،«در آرزوي وصال» که به زبان فارسي سروده شده در اين نمايشگاه عرضه شده است.

 

کتاب هاي «احکام نوجوانان»، «گفتمان مهدويت»، «توضيحات پيرامون کتاب عقيده مهدويت در تشيع اماميه» به زبان‌هاي فارسي و انگليسي، کتاب‌هاي «مناسک حج»،«مناسک عمره مفرده»،«الاحکام الشرعيه تابته لاتتغير»،«تجلي توحيد در نظام امامت»،«باورداشت مهدويت»،«فروغ ولايت در دعاي ندبه» به زبان‌هاي فارسي و عربي منتشر شده است.

 

کتاب «آنچه هر مسلمان بايد بداند» به زبان ترکي، «مع الخطيب في خطوطه العريضه» به زبان هاي عربي، اردو و فرانسه، «منتخب الاثر» در سه جلد به زبان هاي عربي، اردو و انگليسي منشر و در نمايشگاه عرضه شده است.

 

همچنين کتاب جديد اشعار آيت الله صافي گلپايگاني تا هفته آينده منتشر مي شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها