عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

آيت‌الله افتخاري گلپايگاني منشا خدمات ماندگار بود

آيت‌الله افتخاري گلپايگاني منشا خدمات ماندگار بود
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:42 ب.ظ

استاندار قم:
آيت‌الله افتخاري گلپايگاني منشا خدمات ماندگار بود

خبرگزاري فارس: استاندار قم با صدور پيامي ارتحال آيت‌الله افتخاري گلپايگاني كه منشا خدمات ماندگار در زمينه احيا علوم و معارف اهل بيت(ع) بود را تسليت گفت.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، در پيام تسليت استاندار قم آمده است: رحلت عالم جليل القدر، ‌حضرت آيت الله حاج علي افتخاري (ره) كه در حين سفر معنوي عتبات عاليات و پس از زيارت بارگاه مقدس و ملكوتي حضرت امام موسي كاظم (ع) و امام جواد (ع) به ديدار معبود شتافت موجب تأسف و تأثر اينجانب شد.
در ادامه اين پيام تسليت آمده است: ‌اين عالم رباني در طول عمر شريف و با بركت خويش از محضر بزرگان شريف حوزه‌هاي علميه همچون حضرات آيات بروجردي، امام خميني و گلپايگاني (ره)، تلمذ كرده و ساليان متمادي به عنوان يكي از همراهان مرجع عاليقدر تشيع حضرت آيت الله گلپايگاني و اعضاي برجسته شوراي عالي و جامعه مدرسين حوزه علميه قم، منشا آثار و خدمات ارزشمند و ماندگاري در زمينه احياء و نشر علوم و معارف اهل بيت(ع) بود.
در پايان اين پيام آمده است: ضمن ابراز تأسف و تأثر، فقدان اين عالم وارسته را به محضر مبارك قطب عالم امكان حضرت بقية الله الاعظم(عج)، حوزه‌هاي علميه، مقام معظم رهبري، مراجع عظام تقليد و بيت شريف آن فقيد سعيد و قاطبه دوستداران آن مرحوم تسليت گفته، شادي روح و علو درجات آن عالم فرزانه را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.
انتهاي پيام/خ30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها