عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

آيت‌الله افتخاري گلپايگاني منشا خدمات ماندگار بود

آيت‌الله افتخاري گلپايگاني منشا خدمات ماندگار بود
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:42 ب.ظ

استاندار قم:
آيت‌الله افتخاري گلپايگاني منشا خدمات ماندگار بود

خبرگزاري فارس: استاندار قم با صدور پيامي ارتحال آيت‌الله افتخاري گلپايگاني كه منشا خدمات ماندگار در زمينه احيا علوم و معارف اهل بيت(ع) بود را تسليت گفت.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، در پيام تسليت استاندار قم آمده است: رحلت عالم جليل القدر، ‌حضرت آيت الله حاج علي افتخاري (ره) كه در حين سفر معنوي عتبات عاليات و پس از زيارت بارگاه مقدس و ملكوتي حضرت امام موسي كاظم (ع) و امام جواد (ع) به ديدار معبود شتافت موجب تأسف و تأثر اينجانب شد.
در ادامه اين پيام تسليت آمده است: ‌اين عالم رباني در طول عمر شريف و با بركت خويش از محضر بزرگان شريف حوزه‌هاي علميه همچون حضرات آيات بروجردي، امام خميني و گلپايگاني (ره)، تلمذ كرده و ساليان متمادي به عنوان يكي از همراهان مرجع عاليقدر تشيع حضرت آيت الله گلپايگاني و اعضاي برجسته شوراي عالي و جامعه مدرسين حوزه علميه قم، منشا آثار و خدمات ارزشمند و ماندگاري در زمينه احياء و نشر علوم و معارف اهل بيت(ع) بود.
در پايان اين پيام آمده است: ضمن ابراز تأسف و تأثر، فقدان اين عالم وارسته را به محضر مبارك قطب عالم امكان حضرت بقية الله الاعظم(عج)، حوزه‌هاي علميه، مقام معظم رهبري، مراجع عظام تقليد و بيت شريف آن فقيد سعيد و قاطبه دوستداران آن مرحوم تسليت گفته، شادي روح و علو درجات آن عالم فرزانه را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.
انتهاي پيام/خ30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها