عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

هفتمين نمايشگاه بازار گردشگري در شيراز گشايش يافت

هفتمين نمايشگاه بازار گردشگري در شيراز گشايش يافت
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:42 ب.ظ

مديرعامل شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي فارس‌:
هفتمين نمايشگاه بازار گردشگري در شيراز گشايش يافت

خبرگزاري فارس: مديرعامل شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان فارس از برگزاري هفتمين نمايشگاه بين‌المللي بازار گردشگري خاورميانه در شيراز خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، حبيب شكيبايي‌ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اهميت صنعت گردشگري و زيرساخت‌ها و امكانات موجود در استان فارس برگزاري نمايشگاه‌هاي گردشگري مي‌تواند به‌عنوان يك فرصت براي اين استان به حساب ‌آيد.
شكيبايي ادامه داد: همزمان با نمايشگاه گردشگري، ششمين نمايشگاه سراسري صنايع‌ دستي و نخستين نمايشگاه فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در بخش گردشگري با حضور نمايندگاني از استان‌هاي سراسر كشور، كشورهاي مالزي و قطر برگزار مي‌شود.
وي تصريح كرد: در نمايشگاه گردشگري 137 شركت در قالب 310 غرفه حضور دارند.
مديرعامل شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان فارس بيان داشت: در اين نمايشگاه، آژانس‌هاي مسافرتي، هتل‌ها، آموزشگاه‌هاي گردشگري و هتلداري، گردشگري كودك و استان‌هاي سراسر كشور محصولات خود را به نمايش گذاشته‌اند.
شكيبايي برپايي آيين سنت‌هاي استان‌هاي كشور از جمله سياه چادرهاي عشايري را از ديگر برنامه‌هاي نمايشگاه گردشگري اعلام كرد.
وي با اشاره به حضور تمام شهرستان‌هاي استان فارس در نمايشگاه گردشگري شيراز، خاطرنشان كرد: آداب و رسوم شهرستان‌هاي فارس در اين نمايشگاه به نحو شايسته‌اي در معرض ديد علاقه‌مندان قرار مي‌گيرد.
مديرعامل شركت بين‌المللي نمايشگاه‌هاي استان فارس در بخش ديگري از سخنان خود از حضور 270 شركت‌كننده در نمايشگاه صنايع دستي شيراز خبر داد و گفت: شركت‌كنندگان در اين نمايشگاه محصولات خود را در قالب منبت، معرق، گليم، چرم، خاتم، گبه‌بافي و دوخت‌هاي سنتي از سراسر كشور به نمايش گذاشته‌اند.
شكيبايي در پايان با بيان اينكه امسال نخستين نمايشگاه فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در بخش گردشگري نيز برپا شده است بيان داشت: در نمايشگاه سرمايه‌گذاري در زمينه ساخت هتل، مناطق نمونه گردشگري و رستوران‌هاي بين‌راهي نيز فعاليت مي‌كنند.
به گزارش فارس هفتمين نمايشگاه بازار گردشگري خاورميانه يكم تا چهارم اسفند ماه جاري از ساعت 15 تا 20 پذيراي علاقه‌مندان است.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها