عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مهم‌ترين مسئله براي خانه صنعت سلامت انتخابات اتاق بازرگاني است

مهم‌ترين مسئله براي خانه صنعت سلامت انتخابات اتاق بازرگاني است
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:43 ب.ظ

رئيس خانه صنعت استان زنجان:
مهم‌ترين مسئله براي خانه صنعت سلامت انتخابات اتاق بازرگاني است

خبرگزاري فارس: رئيس خانه صنعت استان زنجان گفت: مهم‌ترين مسئله براي هيئت مديره خانه صنعت استان زنجان سلامت انتخابات است.

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان، سجاد نباتچيان ‌در همايش ائتلاف بزرگان اقتصاد استان زنجان با بيان اينكه اعضاي اتاق بازرگاني ‌و صنايع و معادن استان زنجان وجه درستي در بين مسئولان استان ندارند، اظهار داشت: در جلسات بسياري از استان‌ها مقامات دولتي از اعضاي اتاق بازرگاني و صنايع و معادن واهمه داشته و همه سعي خود را براي برآورده كردن خواسته‌هاي اعضاي اتاق بازرگاني و صنايع و معادن مي‌كنند.
وي با اشاره به عدم دفاع نماينده اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان زنجان از حق و حقوق فعالان اقتصادي در شوراي حل اختلاف‌ افزود: نماينده اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان زنجان به هنگام حضور در شوراي حل اختلاف دفاع نمي‌كند، چرا كه اصلا حرف نمي‌زند.
رئيس خانه صنعت استان زنجان با بيان اينكه اعضاي فعلي اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان زنجان، زنجاني‌ها را به ناسپاسي متهم كرده‌اند، تصريح كرد: چرا اين اقايان از خودشان نمي پرسند اكر كارتان درست است، چرا بعد از 16 سال به فكر ايجاد اتاق فكر افتاده‌ايد؟ چرا عملكرد خودتان را بررسي نمي‌كنيد.
وي با اشاره به اهداف اعلام شده ائتلاف بزرگان اقتصاد استان زنجان، خاطرنشان كرد: اين گروه اگر بتواند نصف اهدف اعلام شده را اجرايي كند، كار بسيار بزرگي را انجام داده‌ است.
نباتچيان تاكيد كرد: اعضاي ائتلاف بزرگان اقتصاد استان زنجان، همگي انسان‌هاي پر مشغله و سالمي هستند كه با احساس مسئوليت درباره اقتصاد استان زنجان خودشان را درگير مسائل اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان زنجان كرده‌اند.
رئيس خانه صنعت استان زنجان با اشاره به 300 تا 400 نفري كه داراي كارت بازرگاني در استان زنجان، خاطرنشان كرد: اين افراد بايد دقت كنند كه چه كساني را براي تصميم‌گيري در‌باره سرنوشت اقتصاد استان زنجان كه در واقع سرنوشت حرفه‌اي خودشان است، انتخاب مي‌كنند.
وي ابراز اميدواري كرد: اين گروه فكر و انديشه‌اي نو را به اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان زنجان وارد و همه سعي خود را براي كاهش و حل مشكلات فعالان اقتصادي در استان زنجان به كار گيرند.
نباتچيان با اشاره به مسئوليت اعضاي فعلي اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان زنجان به ويژه هيئت نظارت تاكيد كرد: اگر اجازه كوچك‌ترين انحرافي در انتخابات اتاق بازرگاني و صنايع و معادن داده شود، موجب سرافكندگي زنجاني‌ها فراهم مي‌شود.
وي عنوان داشت: اگر انتخابات اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان زنجان سالم برگزار شود، اعضاي انتخاب شده از حمايت همه از جمله خانه صنعت برخودار مي‌شوند.
رئيس خانه صنعت استان زنجان در باره سهم زياد صنعت سرب و روي در ائتلاف بزرگان اقتصاد استان زنجان، تاكيد كرد: اين حضور عمدي نبوده است.
وي در مورد حضور شاغلان دولتي در ائتلاف بزرگان اقتصاد استان زنجان افزود: بر فرض دولتي‌ها حضور داشته باشند مگر اقتصاد ايران بدون حضور دولت پيش مي‌رود.
نباتچيان به تركيب خوب ائتلاف بزرگان اقتصاد استان زنجان، اشاره كرد‌ و گفت: اعضاي ائتلاف تركيبي از ريخته‌گري، برق، نساجي، سيمان و معدن بوده و صنعت سرب و روي هم چهار نماينده در اين ائتلاف دارد.
انتهاي پيام/ج10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها