عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مقام معظم رهبري محور وحدت در كشور است

مقام معظم رهبري محور وحدت در كشور است
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:43 ب.ظ

امام جمعه عسلويه:
مقام معظم رهبري محور وحدت در كشور است

خبرگزاري فارس: امام جمعه عسلويه در مراسم ويژه هفته وحدت گفت: مقام معظم رهبري محور وحدت و اتحاد در كشور است.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، حجت‌الاسلام محمد گنجي در مراسم ويژه هفته وحدت در عسلويه اظهار داشت: اسلام دين برتر است و كتاب قرآن نيز بهترين و ارزشمندترين كتاب در تمام تاريخ است و مسلمانان در هر شرايطي بايد به دستورات اين كتاب الهي عمل كنند.
وي افزود: اسلام همواره مردم را به اتحاد و وحدت فراخوانده و پيامبر اسلام(ص) نيز همواره بر وحدت مسلمانان تاكيد داشته است.
امام جمعه عسلويه با اشاره به شخصيت والاي پيامبر (ص) خاطرنشان كرد: حضرت محمد(ص) داراي شخصيت كامل و جامعي است و تمام خصوصيات و اخلاق حسنه در وجود ايشان نهفته است و ما بايد از اين شخصيت الهي الگوبرداري كنيم.
گنجي تصريح كرد: امروز در عسلويه شاهد اتحاد و وحدت خوبي بين شيعه و سني هستيم و مردم همواره در كنار هم زندگي مناسبي دارند و وحدت بسيار ارزشمندي حاكم است.
وي ابراز داشت: منطقه عسلويه در واقع قطب اقتصادي كشور است و هم‌اكنون حدود 70 درصد از برادران و خواهران عسلويه، اهل سنت هستند و گام‌هاي موثري در زمينه حفظ وحدت بين اهل شيعه و اهل سنت صورت گرفته است و همواره در كنار هم بخوبي زندگي مي‌كنند و اين تعامل نشات گرفته از وحدت است كه ترفندهاي دشمنان هيچ گاه در آن كارساز نبوده و اين مايه افتخار براي نظام اسلامي ايران است.
امام جمعه عسلويه در ادامه با اشاره به وحدت مسلمانان در كشورهاي اسلامي با تاسي از انقلاب اسلامي ايران گفت: در چند روز اخير شاهد حركت جمعي مسلمانان در كشورهاي اسلامي هستيم و بدون ترديد خيزش‌هاي ارزشمند ملت‌هاي اسلامي نشات گرفته از انقلاب اسلامي است.
گنجي يادآور شد: هم‌اكنون شاهد اعتراضات مردمي در كشورهاي اسلامي يكي پس از ديگري هستيم كه نشان از وحدت امت اسلامي است.
وي با اشاره به تيزبيني حضرت امام (ره) در نامگذاري هفته وحدت اضافه كرد: هفته وحدت با آينده‌نگري و پيش‌بيني‌هاي حضرت امام خميني (ره) نامگذاري شد تا سدي در برابر نفوذ دشمنان و ضربه زدن به انقلاب شود.
امام جمعه عسلويه در ادامه بر وحدت نيروهاي داخلي تاكيد كرد و عنوان داشت: اكنون در كشور به وحدت بيشتر بين مردم نياز است و همه نيروها و دلسوزان نظام كه در حول محور رهبري حركت مي‌كنند بايد حركتي از خود نشان ندهند كه اين وحدت خدشه‌دار شود.
گنجي بيان داشت: امروز شاهد عزت و اقتدار نظام اسلامي در سطح جهان هستيم و در چنين شرايطي زيبنده نيست كساني كه روزي در خط امام(ره) بودند حركتي ناشايست انجام دهند كه بيگانگان سوء استفاده كنند.
وي خاطرنشان كرد: امروز مقام معظم رهبري محور وحدت و اتحاد تمام جناح‌هاي كشور است و همه بايد حول محور رهبري نظام حركت كنند و بدون ترديد حركت در اين مسير به موفقيت ختم مي‌شود.
انتهاي پيام/خ10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها