عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

2 بازيكن صباي قم از ديدار با صدرنشين ليگ برتر محروم هستند

2 بازيكن صباي قم از ديدار با صدرنشين ليگ برتر محروم هستند
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:43 ب.ظ

به دليل محروميت و آسيب ديدگي:
2 بازيكن صباي قم از ديدار با صدرنشين ليگ برتر محروم هستند

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال صباي قم دو بازيكن كليدي و اصلي خود را به دليل محروميت و مصدوميت در ديدار حساس اين هفته ليگ برتر فوتبال با تيم ذوب آهن اصفهان صدرنشين ليگ برتر فوتبال در اختيار نخواهد داشت.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، تيم فوتبال صباي قم در بيست و چهارمين هفته مسابقات دهمين دوره رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور بايد در ديداري خانگي برابر تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان مسابقه بسيار حساسي برگزار كند، مصافي كه نتيجه آن براي تمام ليگ برتري‌ها حائز اهميت است.
ديدار صباي قم با ذوب آهن سيزدهمين بازي خانگي صباي قم در مسابقات اين فصل ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور است كه براي همين منظور اين تيم بعد از انجام تمرينات در تهران روز چهارشنبه وارد قم مي‌شود تا عصر روز پنجشنبه پنجم اسفند ماه برابر صدرنشين ليگ برتر و نايب قهرمان آسيا در سال 2010 به ميدان برود.
اين در حالي است كه همانند تمام بازي‌هاي صبا از هفته سيزدهم ليگ برتر تا كنون كه 11 هفته مي‌گذرد، باز هم محروميت مهره‌هاي كليدي اين تيم در ديدار حساس با ذوب آهن گريبان‌گير عبدالله ويسي است و اين مربي مجبور است شرايط سخت ديگري را اين بار برابر نايب قهرمان ليگ قهرمانان آسيا تجربه كند.
مشكل بزرگ كادر فني صباي قم در آستانه بازي هفته بيست و چهارم با ذوب آهن اصفهان اين است كه در اين مسابقه حساس دو بازيكن را به سبب محروميت و مصدوميت در اختيار ندارد و عبدالله ويسي بايد از هم اكنون به فكر بازيكنان جايگزين باشد.
در ديدار خارج از خانه هفته گذشته مقابل تيم فوتبال شهرداري تبريز كه از هفته بيست و سوم مسابقات ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور در ورزشگاه يادگار امام شهر تبريز برگزار شد، يك بازيكن صباي قم با دريافت كارت زرد سه اخطاره شد و يك بازيكن نيز از ديدار هفته بيست و دوم به سبب مصدوميت همچنان از تركيب اين تيم دور است.
در مسابقه با شهرداري تبريز وحيد حمدي‌نژاد مدافع چپ و كلاسيك تيم صباي قم در آخرين دقيقه مسابقه از داور كارت زرد گرفت تا با دريافت سومين كارت زرد متوالي بعد از ديدار با راه آهن و فولاد خوزستان، ديدار تيمش با ذوب آهن مدعي را از دست بدهد.
اين در حالي است كه در مصاف خانگي معوقه از هفته چهاردهم مسابقات ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور در ورزشگاه 15 هزار نفري يادگار امام قم كه برابر تيم فوتبال فولاد سپاهان اصفهان برگزار شد، سيد عليرضا ميرشفيعيان آسيب ديده بود و همچنان نيز تنها مصدوم صباي قم است.
با اين حال خبر خوب براي عبدالله ويسي و همكارانش در كادر فني صباي قم اين است كه فرزاد حاتمي كه در ديدار خانگي هفته بيست و دوم مقابل تيم فوتبال فولاد خوزستان در ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور در ورزشگاه 15 هزار نفري يادگار امام قم با دريافت كارت زرد سه اخطاره شده بود و بازي با شهرداري تبريز را از دست داد به ديدار حساس با ذوب آهن خواهد رسيد.
همچنين احمد تقوي بازيكن كليدي و موثر صباي قم در خط مياني كه در مصاف با فولاد خوزستان از ناحيه مچ پا آسيب ديد و در همان مسابقه در آغاز نيمه دوم تعويض شد بعد از يك هفته استراحت و بازي نكردن در ديدار با شهرداري تبريز، براي مسابقه با ذوب آهن شرايط بازي پيدا كرده است و يكي از اميدهاي ويسي در خط مياني صباي قم برابر صدرنشين ليگ برتر به شمار مي‌رود.
تيم فوتبال صباي قم در چارچوب ديداري خانگي در هفته بيست و چهارم مسابقات ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور از ساعت 16 و 15 دقيقه عصر پنجشنبه پنجم اسفند ماه در ورزشگاه يادگار امام قم، در خانه ميزبان حريف قدر اصفهاني است.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها