عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

هرگونه حفاري‌ از 15 اسفند ماه در نور ممنوع است

هرگونه حفاري‌ از 15 اسفند ماه در نور ممنوع است
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:44 ب.ظ

فرماندار نور:
هرگونه حفاري‌ از 15 اسفند ماه در نور ممنوع است

خبرگزاري فارس: فرماندار نور در آستانه فرا رسيدن نوروز هرگونه حفاري را از 15 اسفند ممنوع كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان نور، عبدالله ملكي در جلسه ستاد تسهيلات سفر شهرستان نور اظهار داشت: مسئولان وظيفه دارند مقدمات نشاط و شادي شهروندان و مسافران را فراهم و امكان آن را نيز فراهم آورند.
فرماندار نور با ممنوع كردن هرگونه كندكاري و حفاري از 15 اسفند تا 15 فروردين سال آينده از شهرداران و راه و ترابري خواست تا نسبت به مرمت كندكاري‌ها و حفاري‌هايي كه از قبل به هر دليلي ايجاد شده تسريع كنند.
ملكي با تاكيد بر استقرار كشيك در ادارات و معرفي افراد به فرمانداري، بيمارستان و مراكز درماني شهرستان، اورژانس، هلال احمر، پليس و واحدهاي امدادرسان و خدمات‌رسان را موظف به آمادگي صددرصد در ايام تعطيل كرد.
وي از مطب‌داران و پزشكان خواست تا برخي از مطب‌ها و پزشكان را فعال داشته باشند و داروخانه‌ها نيز با آمادگي كامل از هم‌اكنون داروهاي مورد نياز را تامين كنند.
فرماندار نور از آموزش و پرورش خواست تا ستاد اسكان خود را فعال و كمبودها را با توجه به تجربيات سال‌هاي گذشته جبران كند و به مسئولان اسكان در مدارس نيز آموزش‌هاي لازم داده شود، همچنين گردشگري را موظف كرد اقامتگاه‌ها، هتل‌ها و مسافرپذيرها را براي اسكان مناسب مهيا كند و نظارت لازم بر رستوران‌ها و اماكن تحويل غذا داشته باشد.
ملكي از شهرداري‌ها و ارشاد اسلامي خواست تا با تهيه بروشور مناسب شهرستان نور را معرفي كنند و اطلاعات كاملي از نقاط ديدني، اماكن متبركه، مساجد، مراكز درماني و خدماتي، مراكز انتظامي و پاسگاه‌هاي استقرار پليس و... را در اختيار مسافران و گردشگران قرار دهند.
وي بانك‌ها را نيز موظف كرد تا خودپردازهاي خود را فعال نگه داشته و طوري نباشد كه پول پرداخت نكنند و براي مسافران مشكلات ايجاد شود در حاليكه تبليغات بسيار فراواني در عدم حمل پول نقد و معايب حمل پول نقد و استفاده از كارت‌هاي شتاب در رسانه‌ها ‌به ويژه صدا و سيما مي‌شود.
فرماندار نور پليس راهور و راه را موظف كرد تا با افزايش نيرو و انجام گشت و استقرار نفر در معابر ترافيك روان را براي تردد مهيا كنند به ويژه در شهر رويان به دليل عدم وجود كنارگذر و كمربندي به اين امر توجه بيشتر شود.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها