عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

كسب رتبه دوم بازرگاني هرمزگان در ارائه خدمات الكترونيك

كسب رتبه دوم بازرگاني هرمزگان در ارائه خدمات الكترونيك
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:44 ب.ظ

معاون توسعه تجارت خارجي سازمان بازرگاني هرمزگان اعلام كرد؛
كسب رتبه دوم بازرگاني هرمزگان در ارائه خدمات الكترونيك

خبرگزاري فارس: معاون توسعه تجارت خارجي سازمان بازرگاني هرمزگان از كسب رتبه دوم كشوري اين سازمان در ارائه خدمات الكترونيكي صدور مجوز ثبت شفارش به بازرگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از بندرعباس، مسعود دشوارگر در جمع مديران سازمان بازرگاني اظهار داشت: بنابر اعلام سازمان توسعه تجارت ايران پرداخت هزينه ثبت سفارشات استان هرمزگان از طريق الكترونيكي انجام مي‌گيرد.
وي با بيان اينكه اين سازمان رتبه دوم را در ارئه خدمات به بازرگانان به صورت الكترونيكي در كشور به خود اختصاص داده، ابراز داشت: سازمان بازرگاني هرمزگان تنها سه درصد با رتبه نخست فاصله دارد.
معاون توسعه تجارت خارجي سازمان بازرگاني هرمزگان اضافه كرد: اين سازمان در راستاي تحقق دولت الكترونيك توانسته است توسط سامانه ثبت سفارش فرآيند ارائه خدمات به بازرگانان را الكترونيكي و در اقدام اخير امكان پرداخت الكترونيكي كارمزد ثبت سفارش را فعال كند و در اين راستا رتبه دوم را در بين استان‌هاي ديگر به خود اختصاص دهد.
دشوارگر افزود: با توجه به نامه معاونت هماهنگي توسعه منابع و امور مجلس وزارت بازرگاني و اعلام نظر مبني بر موافقت الزامي بودن پرداختن الكترونيكي كارمزد و حذف پرداخت دستي در سيستم ثبت سفارش اقدامات لازم براي ايجاد بسترهاي مناسب از جمله پرداخت از طريق اينترنت، pos و نيز سرويس‌هاي ديگر از درگاه‌هاي بانك‌هاي متعدد كشور در دستور كار است.
اين مسئول با تأكيد بر تحقق دولت الكترونيك تصريح كرد: ثبت سفارش سازمان بازرگاني با ارائه خدمات الكترونيكي به تجار و بازرگانان هميشه آنلاين و در هر ساعت از شبانه‌روز در دسترس خدمات‌گيران است.
وي ضمن تاكيد بر بستر سازي فرهنگي و تشويق ذي‌نفعان براي پرداخت الكترونيك در استان بر استمرار اين روند تاكيد كرد.
دشوارگر، مجموعه سازمان بازرگاني علاوه بر پرداخت الكترونيكي كارمزد ثبت سفارش، ثبت در خواست صدور پروانه كسب نيز به صورت اينترنتي انجام مي‌شود.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها