عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

قرار گرفتن صباي قم در رده 770 تيم‌هاي باشگاهي فوتبال جهان

قرار گرفتن صباي قم در رده 770 تيم‌هاي باشگاهي فوتبال جهان
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:44 ب.ظ

/اخبار كوتاه از ورزش استان قم/
قرار گرفتن صباي قم در رده 770 تيم‌هاي باشگاهي فوتبال جهان

خبرگزاري فارس: قضاوت مظفري‌زاده در ديدار تيم‌هاي فوتبال صباي قم و ذوب آهن در قم، شكست فراز قم در ليگ دسته اول فوتسال كشور و قرار گرفتن صباي قم در رده 770 تيم‌هاي باشگاهي فوتبال جهان مهم‌ترين خبرهاي كوتاه ورزشي از استان قم است.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، كميته داوران فدراسيون فوتبال سعيد مظفري زاده يكي از بهترين داوران فوتبال كشورمان را به عنوان قاضي ديدار حساس صباي قم و ذوب آهن اصفهان معرفي كرد.
در حالي كه دور برگشت از مسابقات ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور با شركت تيم‌هاي مدعي پنجشنبه اين هفته وارد هفته هفتم خود مي‌شود و طي آن 18 تيم در 9 مسابقه حساس برابر حريفان خود به ميدان مي‌روند، يكي از اين ديدارها مصاف صباي قم و ذوب‌آهن اصفهان است كه به قضاوت سعيد مظفري‌زاده برگزار مي‌شود.
بر اساس برنامه اعلام شده از سوي مسئولان برگزاري اين رقابت‌ها، در ديدار تيم‌هاي فوتبال صباي قم و ذوب‌آهن اصفهان كه از هفته هفتم دور برگشت ليگ برتر فوتبال كشور از ساعت 16 و 15 دقيقه عصر پنجشنبه پنجم اسفند ماه در شهر مقدس قم برگزار مي‌شود، رسول فروغي و بابك داوري كمك‌هاي مظفري زاده هستند.

* شكست فراز قم در ليگ دسته اول فوتسال كشور؛
تيم فوتسال فراز قم در ديداري خارج از خانه در رقابت‌هاي ليگ دسته اول فوتسال باشگاه‌هاي كشور مغلوب نفت اميديه اهواز شد.
فراز قم با اينكه بختي براي صعود به مرحله نيمه‌نهايي ليگ دسته اول فوتسال كشور نداشت اما در تلاش براي اعاده حيثيت و بهبود موقعيت خود در جدول رده‌بندي برابر نفت اميديه اهواز نيز ناكام بود و در ديدار خارج از خانه به باختي ديگر تن داد.
دور برگشت از مسابقات ليگ دسته اول فوتسال باشگاه‌هاي كشور در حالي هفته ششم خود را سپري كرد كه تيم فوتسال فراز قم در ديداري حساس در خارج از خانه مقابل تيم فوتسال نفت اميديه يكي از دو نماينده استان فارس در ليگ دسته اول به ميدان رفت و در پايان با حساب چهار بر سه شكست خورد.
فرازي‌ها در حالي براي برگزاري اين ديدار خارج از خانه به اميديه اهواز رفته بودند كه هرگز شانسي براي صعود از گروه دوم مرحله مقدماتي مسابقات ليگ دسته اول فوتسال باشگاه‌هاي كشور به مرحله نيمه‌نهايي نداشتند اما بايد براي بهبود جايگاه خود در جدول رده‌بندي تلاش مي‌كردند كه در اين زمينه نيز راه به جايي نبردند تا پنجشنبه اين هفته با برگزاري آخرين بازي با گاز خوزستان به كار خود در ليگ امسال پايان دهند.

* قرار گرفتن صباي قم در رده 770 تيم‌هاي باشگاهي فوتبال جهان؛
سايت فدراسيون بين‌المللي تاريخ و آمار فوتبال رده بندي تيم‌هاي باشگاهي جهان را در دهه نخست قرن بيست و يكم اعلام كرد كه بر اساس آن تيم سپاهان اصفهان در بين تيم‌هاي ايراني رتبه نخست را به خود اختصاص داده است و صباي قم در مكان هشتم قرار دارد.
در اين رده بندي تيم فوتبال فولاد سپاهان اصفهان در بين تيم‌هاي جهان نيز در مكان 233 قرار گرفته است و تيم‌هاي فوتبال استقلال تهران، ذوب آهن اصفهان و پرسپوليس تهران نيز به ترتيب در رده‌هاي 355، 279 و 355 قرار دارند.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها