عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مازندران در المپيك لندن حضور پرتعداد دارد

مازندران در المپيك لندن حضور پرتعداد دارد
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:45 ب.ظ

مديركل تربيت بدني مازندران:
مازندران در المپيك لندن حضور پرتعداد دارد

خبرگزاري فارس: مديركل تربيت بدني مازندران گفت: مازندران در المپيك لندن حضور پرتعداد دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان ساري، نصرالله پريچهره در مراسم تجليل از قهرمانان المپيك و پاراالمپيك مازندران اظهار داشت: كار در تربيت بدني مازندران برنامه محوري است.
وي تصريح كرد: در ايجاد زيرساخت‌هاي ورزشي در مازندران 59 درصد رشد داشتيم و همين در قهرماني و معرفي قهرمانان استان نيز 28درصد در برنامه چهارم رشد احساس شد.
مديركل تربيت بدني مازندران با اعلام اينكه از ابتداي سال 89 هرهفته يك پروژه ورزشي در مازندران افتتاح شد، افزود: تاكنون 59 پروژه ورزشي در مازندران افتتاح شده است و تا پايان سال، 10 پروژه در دست اجرا داريم كه بايد افتتاح شود.
وي با بيان اينكه براي حضور قوي‌تر در ورزش قهرماني و جهاني نياز است كه به زيرساخت‌هاي ورزشي توجه بيشتري شود، افزود: ساخت سالن‌هاي ورزشي تخصصي را در دستور كار داريم.
پريچهره با اشاره به حضور بانوان ورزشكار در عرصه‌هاي مختلف ورزشي ادامه داد: بانوان مازندراني در سال جاري، 17مدال مختلف در عرصه‌هاي ملي و بين المللي كسب كردند.
وي با اشاره به حضور ورزشكاران مازندراني در عرصه‌هاي مختلف ملي و بين الملي خاطرنشان كرد: دو نفر از بانوان مازندراني حاضر در پاراالمپيك به مدال دست يافتند.
مديركل تربيت بدني مازندران با اشاره به ارزيابي ورزش قهرماني استان‌هاي كشور در چهار سال گذشته افزود: در ارزيابي قبلي مازندران رتبه سيزدهم را داشت ولي با اختصاص مكان‌هاي ورزشي مناسب و توجه دولت به ايجاد زيرساخت‌هاي ورزشي در كشور در سال 88 مازندران جزو استان‌هاي قهرمان پرور انتخاب شد و در رده نخست قرار گرفت.
وي به ايجاد فضاي معنوني در ساخت سالن‌هاي ورزشي اشاره كرد و بيان داشت: در همه فضاهاي ورزشي مازندران نمازخانه احداث مي‌شود.
پريچهر به تشكيل ستاد ورزش قهرماني در مازندران اشاره كرد و بيان داشت: كار اين ستاد شناسايي و پرورش استعداد هاي ورزشي مازندران براي حضور قوي‌تر در المپيك و پاراالمپيك هست.
وي در پايان تاكيد كرد: در المپيك لندن حضور پرتعداد داريم.
انتهاي پيام/م20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها