عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مديرعامل برج ميلاد تهران: 11 ماه است خودگردان شده‌ايم

مديرعامل برج ميلاد تهران: 11 ماه است خودگردان شده‌ايم
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:56 ب.ظ

مديرعامل برج ميلاد تهران، با اعلام اين كه در حال حاضر كليه هزينه‌هاي نگهداري و ساير بخش‌هاي برج ميلاد از طريق درآمد داخلي برج تامين مي‌شود، گفت: 11 ماه است كه خودگردان شده‌ايم.

مطهرنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار«شهري» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اعلام اين كه پيمانكار رستوران گردان و VIP پيمانكار مشترك خواهد بود، خاطرنشان كرد: اين پيمانكار كه مراحل نهايي انتخاب را مي گذراند، ايراني است، اما تعدادي از افراد حاضر در تيم آن امكان طبخ غذاهاي كشورهاي ديگر را نيز دارند.

وي با اعلام اين كه در حال حاضر كليه هزينه‌هاي نگهداري و ساير بخش‌هاي برج ميلاد از طريق درآمد اين مجموعه تامين مي‌شود، يادآور شد: 11 ماه است كه مجموعه برج ميلاد به صورت خودگردان اداره مي‌شود و هيچ كمكي از شهرداري دريافت نكرده است.

مديرعامل برج ميلاد تهران، با اشاره به اين كه در حال حاضر به دليل فصل زمستان تعداد بازديد كنندگان برج به حدود 700 نفر در روز كاهش يافته است، تصريح كرد: قبل از فصل زمستان اين تعداد به روزانه دو هزار نفر نيز مي‌رسيد.

وي عنوان كرد: از ابتداي بهمن ماه بازديد‌هاي مجموعه برج ميلاد تهران از 10 صبح تا 20 افزايش يافته است و به اين ترتيب با توجه به شرايط مناسب فروش بليت در نقاط مختلف شهر و محل برج ميلاد پيش‌بيني‌ مي‌شود، تعداد بازديدكنندگان در نوروز امسال چند برابر شود.

مطهرنژاد يادآور شد كه به زودي و با نهايي شدن مذاكرات با برندهاي تجاري بخش تجاري مجموعه برج ميلاد تكميل شده و به اين ترتيب شرايط كامل براي بازديد، خريد و حضور در اين مجموعه تكميل خواهد شد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها