عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر کس حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار اوست. بحارالأنوار، ج43، ص261

دوست دارم "غياثيان" در صعود ابومسلم به من كمك كند

دوست دارم "غياثيان" در صعود ابومسلم به من كمك كند
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:57 ب.ظ

سرمربي جديد تيم فوتبال ابومسلم خراسان گفت: من مرد روزهاي سخت هستم.

علي حنطه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) - منطقه خراسان، در مورد قبول سرمربي‌گري تيم ابومسلم در شرايط فعلي اين تيم، تصريح كرد: معمولا تيم‌ها، من را در شرايط سخت مي‌خواهند چون مي‌توانم در اين موقعيت به آن‌ها كمك كنم و از كادر مديريتي،‌ فني بازيكنان و تماشاگران تيم نيز انتظار همراهي دارم.

وي افزود: قرارداد من يك سال و نيمه است تا تيم را به ليگ برتر برسانم و براي صعود به ليگ برتر نيازمند ابزارهايي هستم.

حنطه با بيان اينكه براي موفقيت، همكاري بين باشگاه و سرمربي بايد دو طرفه باشد و ابزارهاي لازم مهيا شود،‌ افزود: دو بازيكن خارجي خوب در پست‌هاي فوروارد و پشت فوروارد نياز دارم كه باشگاه قول داده در چند روز آينده آن‌ها را جذب كند.

وي از اضافه شدن سه نفر به كادر فني ابومسلم خبر داد و خاطرنشان كرد: ممكن است چند نفر از كادر فني كنوني كنار گذاشته شود.

سرمربي جديد تيم فوتبال ابومسلم درباره پيشنهاد مديريت فني به غياثيان، اظهار كرد: خودم پيشنهاد مديريت فني وي را به باشگاه دادم. غياثيان استاد من است و دوست دارم در صعود ابومسلم به من كمك كند.

وي دليل خود براي عدم سرمربي گري در تاجيكستان را اينگونه بيان كرد: وقتي تيم تاجيكستان را در كيش ديدم، متوجه شدم نه توان مالي و نه بازيكن خوبي براي حضور در جام باشگاه‌هاي آسيا دارد و آن تيمي نيست كه بتواند به آسيا صعود كند.

حنطه تاكيد كرد: يكي از شروطم براي پذيرفتن اين سرمربي‌گري ديدن بازي تيم از نزديك بود كه وقتي شرايط را ديدم، انصرافم را اعلام كردم و حالا در مشهد هر كاري از دستم برآيد براي مردم اين شهر انجام مي‌دهم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها