عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

دوست دارم "غياثيان" در صعود ابومسلم به من كمك كند

دوست دارم "غياثيان" در صعود ابومسلم به من كمك كند
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:57 ب.ظ

سرمربي جديد تيم فوتبال ابومسلم خراسان گفت: من مرد روزهاي سخت هستم.

 

 

علي حنطه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) - منطقه خراسان، در مورد قبول سرمربي‌گري تيم ابومسلم در شرايط فعلي اين تيم، تصريح كرد: معمولا تيم‌ها، من را در شرايط سخت مي‌خواهند چون مي‌توانم در اين موقعيت به آن‌ها كمك كنم و از كادر مديريتي،‌ فني بازيكنان و تماشاگران تيم نيز انتظار همراهي دارم.

 

وي افزود: قرارداد من يك سال و نيمه است تا تيم را به ليگ برتر برسانم و براي صعود به ليگ برتر نيازمند ابزارهايي هستم.

 

حنطه با بيان اينكه براي موفقيت، همكاري بين باشگاه و سرمربي بايد دو طرفه باشد و ابزارهاي لازم مهيا شود،‌ افزود: دو بازيكن خارجي خوب در پست‌هاي فوروارد و پشت فوروارد نياز دارم كه باشگاه قول داده در چند روز آينده آن‌ها را جذب كند.

 

وي از اضافه شدن سه نفر به كادر فني ابومسلم خبر داد و خاطرنشان كرد: ممكن است چند نفر از كادر فني كنوني كنار گذاشته شود.

 

سرمربي جديد تيم فوتبال ابومسلم درباره پيشنهاد مديريت فني به غياثيان، اظهار كرد: خودم پيشنهاد مديريت فني وي را به باشگاه دادم. غياثيان استاد من است و دوست دارم در صعود ابومسلم به من كمك كند.

 

وي دليل خود براي عدم سرمربي گري در تاجيكستان را اينگونه بيان كرد: وقتي تيم تاجيكستان را در كيش ديدم، متوجه شدم نه توان مالي و نه بازيكن خوبي براي حضور در جام باشگاه‌هاي آسيا دارد و آن تيمي نيست كه بتواند به آسيا صعود كند.

 

حنطه تاكيد كرد: يكي از شروطم براي پذيرفتن اين سرمربي‌گري ديدن بازي تيم از نزديك بود كه وقتي شرايط را ديدم، انصرافم را اعلام كردم و حالا در مشهد هر كاري از دستم برآيد براي مردم اين شهر انجام مي‌دهم.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها