عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

چمنيان پس از بركناري: مشکلات پيام فني نبود، با اين حال تابع باشگاهم

چمنيان پس از بركناري: مشکلات پيام فني نبود، با اين حال تابع باشگاهم
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:57 ب.ظ

سرمربي سابق تيم فوتبال پيام خراسان گفت: همه مي‌دانند مشکلات پيام فني نبوده است، با اين حال تابع تصميمات باشگاه هستم.

عباس چمنيان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) - منطقه خراسان، در واكنش به بركناري خود از سرمربي‌گري تيم فوتبال پيام افزود: در جلسه‌اي كه ديروز با مديرعامل باشگاه پيام داشتم، وي خواستار قطع همكاري شد و با وجود اينکه مشکلات پيام فني نبوده اما تابع تصميمات باشگاه هستم.

وي با بيان اينکه اميدوارم مشکلات پيام با رفتن من حل شود، خاطرنشان كرد: اميدوارم مشكلات باشگاه، فني و به حضور من مربوط باشد و با رفتن من حل شود، اما همه مي‌دانند كه مشکلات باشگاه پيام، صرفا فني نيست و چنانچه امكانات براي اين تيم فراهم شود، فكر مي‌كنم پتانسيل بهتر شدن را داشته باشد.

چمنيان ادامه داد: متاسفانه در فوتبال نتيجه‌گراي ما، مرسوم شده به محض اينكه تيم دچار فراز و نشيب مي‌شود، اولين گزينه براي تغيير وضعيت سرمربي باشد. اين مشكل محدود به پيام نيست، بلكه در كل كشور وجود دارد.

وي تصريح كرد: چنانچه قرار باشد مشكلات، اساسي حل شود بايد با ديد كالبدشناسي به آن نگاه کرد. همه كساني كه بازي‌هاي پيام را دنبال مي‌كردند مي‌دانند كه عملكرد فني تيم پيام ‌با توجه به سرمايه‌گذاري‌ها و امكانات موجود در مجموع بد نبوده است. پيام تيم بومي و جواني است كه برخلاف ساير تيم‌هاي ليگ دسته يك كه با هزينه‌هاي بالايي بسته شده‌اند، از امكانات زيادي برخودار نيست.

چمنيان به مشكل گلزني در تيم پيام اشاره كرد و افزود: از اول فصل اين موضوع را به باشگاه اعلام كرده بودم و مربوط به امروز نيست. چنانچه تيم مهاجم داشت، مسلما بسياري از نتايج تغيير مي‌كرد و‌ در نتيجه جايگاه تيم هم در جدول عوض مي‌شد؛ البته نبايد از حق هم گذشت كه مسوولان باشگاه با توجه به بضاعت و توانايي مالي، هر كاري كه از دستشان برآمده، انجام دادند و دريغ نكردند.

سرمربي سابق تيم فوتبال پيام نتيجه حاصل از تغيير مربيان را مقطعي دانست و عنوان كرد: چنانچه فوتبال خراسان بخواهد به حقش برسد، اين بستر بايد از جهات مختلف فراهم شود. اينكه مربيان را پشت سر هم عوض مي‌كنند، صرفا نتيجه مقطعي خواهد داشت و مشكلات را به هيچ عنوان حل نمي‌كند.

وي با بيان اينكه عدم همدلي در فوتبال خراسان بسيار به تيم پيام ضربه زد،‌ تصريح كرد: در طول 7 ماهي كه در اين تيم بودم، خيلي‌ها دوست داشتند كه تيم نتيجه نگيرد، چه با اين نيت که در باشگاه جايگاهي به دست آورند و يا هر نيت ديگري که اين موضوع روند خوشايندي براي فوتبال خراسان نيست.

چمنيان در ادامه گفت: براي باشگاه پيام، آرزوي موفقيت مي‌كنم؛ به هر حال عملكرد سرمربي بعدي، وضعيت آينده تيم را نشان خواهد داد و اميدوارم تيم پيام صعود كند.

وي خاطرنشان كرد: افتخار مي‌كنم در 7 ماهي كه با اين تيم بومي و جوان كار كردم، هر چه در توان داشتم گذاشتم؛ ‌من مامور به تكليف هستم نه مامور به نتيجه. به هر حال تكليف من اين بود كه با اين تيم بومي و با حداقل امكانات، كار خود را انجام بدهم ‌و خدا را شاكر هستم كه براي اين تيم كم نگذاشتم و اميدوارم هر كسي كه براي فوتبال خراسان زحمت مي‌كشد، موفق باشد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها