عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

قهرمان پرش طول و سه گام: با بدشانسي از شکستن رکورد ايران بازماند

قهرمان پرش طول و سه گام: با بدشانسي از شکستن رکورد ايران بازماند
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:57 ب.ظ

قهرمان رشته پرش طول و سه گام مسابقات بين‌المللي دووميداني جام فجر گفت: با بدشانسي از شکستن رکورد ايران در پرش سه گام بازماندم.

به گزارش واحد دريافت خبر ايسنا - منطقه خراسان، عليرضا حبيبي افزود: در روز اول مسابقات در ماده پرش طول مقام اول را کسب کردم و در روز دوم در رشته پرش سه گام موفق به کسب مدال طلا شدم و در حالي که مي‌توانستم رکورد ايران را در مسابقات بشکنم، با بدشانسي پرشم خطا شد و نتوانستم رکورد ايران را تغيير دهم، اگر چه مصدوميت کوچکي نيز داشتم.

وي در مورد برنامه‌هاي آينده‌اش گفت: در سال آينده مسابقات دووميداني آسيا در کشور ژاپن پيش روست، ضمن اينکه مسابقات دانشجويان و همچنين ارتشهاي جهان نيز در سال آينده برگزار مي‌شود که براي شرکت در اين مسابقات برنامه‌هايي دارم.

وي افزود: فدراسيون قبلي به رشته پرش توجه نمي‌کرد و اميدوارم با تغييراتي که در رياست فدراسيون انجام شده است، از اين پس به اين رشته توجه بيشتري شود و اردوهاي آماده‌سازي مناسبي نيز براي ورزشکاران رشته‌هاي پرش برگزار گردد.

قهرمان رشته پرش طول و سه گام مسابقات جام فجر خاطرنشان کرد: دووميداني رشته‌اي تخصصي است و من هم مربي اختصاصي خودم را دارم و بيشتر از اردو و برنامه‌هاي تمريني، حضور در مسابقات ارزش دارد و از فدراسيون مي‌خواهم که مقدمات شرکت ورزشکاران را در مسابقات مختلف بين‌المللي را فراهم کند.

وي در مورد برنامه‌هايش براي کسب سهميه المپيک نيز گفت: مسابقات ورودي کسب سهميه المپيک از سال آِينده آغاز مي‎‌شود و اميدوارم بتوانم در المپيک 2012 لندن حضور پيدا کنم.

حبيبي در خصوص سطح فني مسابقات جام فجر تصريح کرد: مسابقات از سطح خوبي برخوردار بود و اکثر قهرمانان کشور در مسابقات حضور داشتند، اما تعداد خارجي‌هاي حاضر در مسابقات خيلي کم بود و در صورت حضور پررنگ‌تر خارجي‌ها، مسابقات مي‌توانست کيفيت بيشتري داشته باشد، ضمن اينکه عدم حضور تيم ذوب آهن، قهرمان ليگ برتر دو و ميداني در اين مسابقات از سطح فني آن کاسته بود.

عضو مشهدي تيم نفت تهران در مورد مسابقات داخلي دووميداني در سال آينده نيز گفت: پس از مسابقات بين‌المللي، شرکت در مسابقات ليگ برتر ايران براي ورزشکاران از اهميت خاصي برخوردار است و من هم در سال آينده حتما در ليگ حضور خواهم داشت.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها