عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فرمانده انتظامي خراسان رضوي تاكيد كرد: لزوم كاهش تصادفات جاده‎اي در تعطيلات نوروز

فرمانده انتظامي خراسان رضوي تاكيد كرد: لزوم كاهش تصادفات جاده‎اي در تعطيلات نوروز
دوشنبه 2 اسفند 1389  08:58 ب.ظ

فرمانده انتظامي خراسان رضوي ‌بر لزوم كاهش تصادفات جاده‎اي در نوروز 90 تاكيد كرد.

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، منطقه خراسان، سردار سرتيپ دوم پاسدار فهيمي ‌راد در مراسم معارفه فرمانده جديد پليس راه استان، با تاكيد بر لزوم كاهش وقوع تصادفات جاده‌اي در نوروز 90 گفت: بايد با برنامه‌ريزي و اجراي طرح‌هاي نو و ابتكاري، سفرهاي نوروزي با زائران از ضريب ايمني مطلوبي برخوردار شده و تردد آنان در محورهاي مواصلاتي استان تسهيل يافته و آرامش خاطر را براي مسافران در تعطيلات نوروزي فراهم شود.

وي افزود: به دليل حضور بارگاه حضرت رضا(ع) در مشهد مقدس، ‌اين شهر جايگاه ويژه‌اي از لحاظ معنوي و مادي در سراسر كشور دارد و هر ساله خيل عظيمي از مشتاقان آن حضرت به پابوسي اين امام همام مشرف مي‌شوند.

سردار فهيمي‌راد تصريح كرد: با توجه به شرايط خاص و جايگاه ويژه مشهد مقدس و خراسان رضوي، پليس با تعامل ساير سازمان‌ها و ادارات و دستگاه‌ها، برنامه‌ريزي‌هاي لازم را در دستور كار خود دارد.

وي با تاكيد بر لزوم پيشگيري از وقوع تصادفات در محورهاي مواصلاتي استان، كاهش آمار تصادفات و تعداد كشته‌ها طي چند سال اخير را مديون تلاش شبانه‌روزي پرسنل زحمتكش پليس راه دانست و افزود: اگر همكاري و تعامل مثبت ادارات و سازمان‌هايي از قبيل اداره كل راه و ترابري استان، اورژانس، ‌اداره پايانه‌ها،‌ هلال‌احمر، آتش‌نشاني و ... نبود، موفقيت‌هاي چند ساله نيروي انتظامي در كاهش تعداد فوتي و جرحي و تصادفات ميسر نمي‌شد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها