عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

سرمربي تيم شمشيربازي زنجان: ليگ برتر را با قدرت به پايان مي رسانيم

سرمربي تيم شمشيربازي زنجان: ليگ برتر را با قدرت به پايان مي رسانيم
دوشنبه 2 اسفند 1389  10:02 ب.ظ

سرمربي تيم شمشيربازي صنايع و معادن زنجان با اشاره به برگزاري هفته پاياني ليگ برتر باشگاه‌هاي كشور، گفت: سعي مي‌كنيم در اين هفته با قدرت تمام ظاهر شويم.

سيامك فيض‌عسگري در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه زنجان، با اشاره به اينكه صنايع و معادن زنجان يكي از جوان‌ترين تيم‌هاي اين فصل از رقابت‌هاي ليگ برتر مي‌باشد، ابراز كرد: با اين وجود و با توجه به دومين تجربه حضور در ليگ برتر، عملكرد خوبي داشتيم.

وي با بيان اينكه همه تلاش تيم صنايع و معادن زنجان در هفته پاياني ليگ برتر، حفظ جايگاه چهارمي خود است، افزود: بدون شك همه تيم‌ها در اين هفته براي ارتقاي جايگاه خود در جدول رده‌بندي به مصاف هم مي‌روند، به همين خاطر ما هم سعي مي‌كنيم اين جايگاه را حفظ كنيم.

فيض‌عسگري با تأكيد بر اينكه تيم زنجان از بازيكنان جوان و با استعدادي در رشته شمشيربازي برخوردار است، تصريح كرد: حضور در ليگ برتر باشگاه‌هاي كشور باعث شد كه اين استعدادها به هرز نرفته و شكوفا شوند كه نمونه بارز آن دعوت از محمد اسماعيلي به اردوي تيم ملي بود.

وي در رابطه با هفته پاياني ليگ برتر باشگاه‌هاي كشور، اظهار كرد: در هفته پاياني اين رقابت‌ها دو بازي را انجام خواهيم داد كه ابتدا به مصاف حمل و نقل اروميه مي‌رويم و در بازي دوم نيز پذيراي تربيت بدني همدان خواهيم بود.

گفتني است، هفته پاياني مسابقات ليگ برتر شمشيربازي باشگاه‌هاي كشور كه روز 3 اسفندماه به انجام خواهد رسيد، با انجام 10 بازي پرونده اين دوره از رقابت‌ها نيز بسته خواهد شد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها