عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: حسادت جز زیان و خشمی که موجب سستی قلبت و بیماری بدنت می‌شود، ثمری ندارد. بحارالانوار، ج70، ص256

رئيس مركز توسعه و فناوري اطلاعات وزارت ارشاد: فرهنگ غني اهل بيت(ع) را به تمام دنيا صادر مي‌کنيم

رئيس مركز توسعه و فناوري اطلاعات وزارت ارشاد: فرهنگ غني اهل بيت(ع) را به تمام دنيا صادر مي‌کنيم
دوشنبه 2 اسفند 1389  10:03 ب.ظ

رئيس مركز توسعه و فناوري اطلاعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي گفت: حوزه علميه به دنبال صدور فرهنگ غني اهل بيت(ع) به تمامي کشورهاست.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه قم، زارع پور، در مراسم افتتاحيه اولين نمايشگاه بين‌المللي نرم افزارهاي قرآني كه در نمايشگاه دائمي برگزار شد، با بيان اين مطلب افزود: ما در زمينه ترويج فرهنگ قرآني حوزه علميه از طلايه‌داران و پيشتازان اين عرصه بوده و درصدديم بتوانيم فرهنگ غني اهل بيت را گسترش و به تمام كشورها صادر كنيم.

وي ادامه داد: در سال گذشته نرم افزارهايي داشتيم كه قريب به يك ميليون نسخه در كشورهاي اسلامي به فروش رفت و امسال زمينه پذيرش اين محصولات كه مبتني بر فرهنگ غني ايراني و اسلامي است، افزايش خواهد يافت.

زارع پور با اشاره به سياست‌هاي كلي تعيين شده از سوي مقام معظم رهبري بيان كرد: يكي از شش سياست‌هاي تعيين شده به حوزه فناوري اطلاعات براي تحقق اهداف نظام اختصاص دارد تا با ظرفيت بالايي كه وجود دارد بتوانيم فرهنگ غني اسلامي را به دنيا صادر كنيم.

وي اظهار داشت: فناوري اطلاعات در بخش فرهنگي تغييرات زيادي را به وجود آورد كه يكي از حوزه‌هايي كه بيشترين تغييرات را پذيرفت، حوزه فناوري فرهنگ بود.

زارع پور سرعت بالا، حجم عظيم اطلاعات، تنوع و وجودعكس‌هاي مرتبط را از جمله ويژگي‌هاي حوزه فناوري اطلاعات عنوان كرد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها