عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

وظيفه ما تبعيت كامل از فرمايشات مقام معظم رهبري است

وظيفه ما تبعيت كامل از فرمايشات مقام معظم رهبري است
دوشنبه 2 اسفند 1389  10:04 ب.ظ

رييس كل دادگستري خراسان رضوي گفت: در عصر غيبت امام زمان (عج)، بصيرت و تبعيت كامل از مقام ولايت راهگشا خواهد بود.

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا ـ‌ منطقه خراسان، حجت‌الاسلام و المسلمين سيد حسن شريعتي در جلسه شوراي معاونان ستاد دادگستري خراسان رضوي افزود: متاسفانه پس از انتخابات دوره دهم رياست جمهوري يك فضاي غبارآلود در صحنه سياسي كشور ايجاد شد و در اين فضا تنها كساني نجات يافتند كه در كنار مردم بصير و پشت سر ولي فقيه زمان مقام معظم رهبري قرار گرفتند و از فرمايشات رهبر معظم انقلاب تبعيت كردند.

وي ادامه داد: در عرصه سياست هنگام غبارآلودگي فضاي جامعه در عصر حضور معصوم(ع)، بصيرت و تبعيت از ولي معصوم است كه راهگشا و نجات دهنده است.

شريعتي افزود: در فضاي فتنه كه بعد از انتخابات دوره دهم رياست جمهوري به وجود آمد، مردم فهيم و بزرگوار ايران اسلامي از نعمت بزرگ بصيرت و تبعيت از مقام معظم رهبري برخوردار بودند اما متاسفانه برخي از خواص و بزرگان در اين مسير قرار نگرفتند و روحيه قدرت طلبي و دنياگرايي و غفلت دامن‌گير برخي از آن‌ها شد.

وي گفت: حتي برخي خواص در اين فضاي غبارآلود، خود را از فهم مسائل مهم و اصلي محروم كردند و با سكوت خود، از اقدام لازم در چنين موقعيتي خودداري كردند.

رئيس كل دادگستري خراسان رضوي با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري خاطرنشان كرد: برخي خواص با سكوت، ترديد و ابهام، بر دامنه فتنه افزودند.

شريعتي افزود: خوشبختانه قوه قضاييه اعلام كرده كه اهمال كاري و مسامحه در تعقيب قضايي فتنه‌گران نخواهد داشت و با سران فتنه نيز با رعايت مصالح نظام برخورد لازم و قاطع قضايي خواهد كرد.

رييس كل دادگستري خراسان رضوي با محكوم كردن حوادث 25 بهمن ماه سال جاري گفت: اين عده معدود با رويكرد حذف نظام و ضربه زدن به ستون نظام ديني يعني ولايت فقيه، سعي در مسموم كردن فضاي جامعه داشتند كه البته با حضور هميشگي و پر صلابت مردم شكست خوردند.

وي اضافه كرد: مردم انشاءالله شاهد برخورد قضايي قاطع و قانوني با فتنه‌گران و اغتشاشگران خواهند بود.

شريعتي تصريح كرد: وظيفه ما در حال حاضر بصيرت افزايي و تبعيت كامل از فرمايشات مقام معظم رهبري حضرت آيت‌الله خامنه‎اي است و در اين مسير از خداوند متعال استعانت مي‌جوييم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها