عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

وظيفه ما تبعيت كامل از فرمايشات مقام معظم رهبري است

وظيفه ما تبعيت كامل از فرمايشات مقام معظم رهبري است
دوشنبه 2 اسفند 1389  10:04 ب.ظ

رييس كل دادگستري خراسان رضوي گفت: در عصر غيبت امام زمان (عج)، بصيرت و تبعيت كامل از مقام ولايت راهگشا خواهد بود.

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا ـ‌ منطقه خراسان، حجت‌الاسلام و المسلمين سيد حسن شريعتي در جلسه شوراي معاونان ستاد دادگستري خراسان رضوي افزود: متاسفانه پس از انتخابات دوره دهم رياست جمهوري يك فضاي غبارآلود در صحنه سياسي كشور ايجاد شد و در اين فضا تنها كساني نجات يافتند كه در كنار مردم بصير و پشت سر ولي فقيه زمان مقام معظم رهبري قرار گرفتند و از فرمايشات رهبر معظم انقلاب تبعيت كردند.

وي ادامه داد: در عرصه سياست هنگام غبارآلودگي فضاي جامعه در عصر حضور معصوم(ع)، بصيرت و تبعيت از ولي معصوم است كه راهگشا و نجات دهنده است.

شريعتي افزود: در فضاي فتنه كه بعد از انتخابات دوره دهم رياست جمهوري به وجود آمد، مردم فهيم و بزرگوار ايران اسلامي از نعمت بزرگ بصيرت و تبعيت از مقام معظم رهبري برخوردار بودند اما متاسفانه برخي از خواص و بزرگان در اين مسير قرار نگرفتند و روحيه قدرت طلبي و دنياگرايي و غفلت دامن‌گير برخي از آن‌ها شد.

وي گفت: حتي برخي خواص در اين فضاي غبارآلود، خود را از فهم مسائل مهم و اصلي محروم كردند و با سكوت خود، از اقدام لازم در چنين موقعيتي خودداري كردند.

رئيس كل دادگستري خراسان رضوي با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري خاطرنشان كرد: برخي خواص با سكوت، ترديد و ابهام، بر دامنه فتنه افزودند.

شريعتي افزود: خوشبختانه قوه قضاييه اعلام كرده كه اهمال كاري و مسامحه در تعقيب قضايي فتنه‌گران نخواهد داشت و با سران فتنه نيز با رعايت مصالح نظام برخورد لازم و قاطع قضايي خواهد كرد.

رييس كل دادگستري خراسان رضوي با محكوم كردن حوادث 25 بهمن ماه سال جاري گفت: اين عده معدود با رويكرد حذف نظام و ضربه زدن به ستون نظام ديني يعني ولايت فقيه، سعي در مسموم كردن فضاي جامعه داشتند كه البته با حضور هميشگي و پر صلابت مردم شكست خوردند.

وي اضافه كرد: مردم انشاءالله شاهد برخورد قضايي قاطع و قانوني با فتنه‌گران و اغتشاشگران خواهند بود.

شريعتي تصريح كرد: وظيفه ما در حال حاضر بصيرت افزايي و تبعيت كامل از فرمايشات مقام معظم رهبري حضرت آيت‌الله خامنه‎اي است و در اين مسير از خداوند متعال استعانت مي‌جوييم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها