عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

استاندار تهران در جلسه شوراي اداري ورامين خبرداد: اختصاص30 ميليارد تومان براي قطار شهري ورامين

استاندار تهران در جلسه شوراي اداري ورامين خبرداد: اختصاص30 ميليارد تومان براي قطار شهري ورامين
دوشنبه 2 اسفند 1389  10:05 ب.ظ

استاندار تهران، شهرستان ورامين را مركز ثقل شهرستانهاي استان خواند و از اختصاص 30 ميليارد تومان براي قطار شهري اين شهرستان خبر داد.

به گزارش سرويس «شهري» خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، مرتضي تمدن در جلسه شوراي اداري شهرستان ورامين، افزود: شهرستان ورامين مستحق فرمانداري ويژه است و تأسيس فرمانداري ويژه اين شهرستان مراحل پاياني كار خود در دولت را طي مي‌كند.

تمدن گفت: تأسيس فرمانداري ويژه مورد تصويب استانداري تهران و وزارت كشور قرار گرفته است و هم اكنون در كميسيونهاي تخصصي دولت مراحل پاياني كار را طي مي‌كند.

تمدن از اتمام مطالعات بيمارستان قرچك و تصويب آن در كميسيون ماده 32 خبر داد.

وي با ذكر اينكه فاصله وحشتناك طبقاتي و شكاف مردم و دولت در دولت احمدي نژاد به شدت كاسته شده است و هم اكنون ارتباط مستحكمي ميان توده‌هاي مردم با دولت بوجود آمده است، تصريح كرد: مديران دولتي هم اكنون از جنس مردمند ولي برخي درصدند تا ميان مديران با مردم حائل قائل شوند و بر همين مديران لازم است كه به اين امر دقت بسياري داشته باشند.

استاندار تهران به تشكيل جلسات هيات دولت در استان‌ها اشاره كرد و ياد آور شد: تشكيل جلسات هيات دولت در استانها در واقع جدا شدن از برنامه‌ريزي متمركز و بعضا غير واقعي و حركت به سمت برنامه‌ريزي غيرمتمركز و واقع بينانه است.

استاندار تهران با تأكيد بر اينكه مديران بايد جوهره كار دولت را درك كنند، گفت: به هيچ وجه نبايد رابطه مديران با مردم گسسته شود، چراكه عدم ارتباط مستقيم با مردم آفت بزرگ مديريت محسوب مي‌شود.

وي رفتار دولت دهم و ارتباط تنگاتنگ رئيس جمهور با توده ها و اقشار مختلف مردم را الگوي رفتاري همه مديران دولتي دانست.

همچنين استاندار تهران قهرماني تيم فوتسال شهيد منصوري قرچك در ليگ برتر فوتسال كشور را تبريك گفت.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها