عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

سخنگوي كميسيون سياست داخلي خبر داد: انتخاب ناصري و زارعي براي عضويت در كميسيون تلفيق

سخنگوي كميسيون سياست داخلي خبر داد: انتخاب ناصري و زارعي براي عضويت در كميسيون تلفيق
دوشنبه 2 اسفند 1389  10:08 ب.ظ

سخنگوي كميسيون سياست داخلي و امور شوراهاي مجلس، انتخاب دو نماينده اين كميسيون براي عضويت در كميسيون تلفيق و ارائه گزارشي از وضعيت شوراي شهر و شهرداري شهرستان آباده استان فارس را از موارد كاري جلسه روز گذشته اين كميسيون برشمرد.

عبدالحسين ناصري در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: در اين جلسه علي‌اصغر زارعي نماينده تهران و بنده به عنوان دو نفر از اعضاي كميسيون اجتماعي براي عضويت در كميسيون تلفيق رسيدگي به لايحه بودجه سال 90 انتخاب شديم.

وي همچنين با اشاره به ارائه گزارش تيم اعزامي كميسيون اجتماعي به شهرستان آباده براي بررسي وضعيت شوراي شهر و شهرداري‌هاي اين شهرستان گفت: آقاي نوروزي به نمايندگي از اين تيم گزارشي را به كميسيون ارائه نمود و قرار شد جمع‌بندي اين گزارش به صورت مكتوب به كميسيون ارائه گردد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها