عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مديرکل تربيت‌بدني خراسان رضوي: مشهد توانايي برگزاري مسابقات بين‌المللي بزرگ را دارد

مديرکل تربيت‌بدني خراسان رضوي: مشهد توانايي برگزاري مسابقات بين‌المللي بزرگ را دارد
دوشنبه 2 اسفند 1389  10:09 ب.ظ

مديرکل تربيت‌بدني استان خراسان رضوي در پايان نوزدهمين دوره مسابقات دووميداني جام فجر گفت: مشهد توانايي برگزاري مسابقات بين‌المللي بزرگتر را هم دارد.

 

به گزارش واحد دريافت خبر ايسنا - منطقه خراسان، افشين داوري افزود: مسابقات دووميداني جام فجر به خوبي و با کيفيت بالا برگزار شد و فدراسيون دووميداني رضايت خود را از ميزباني مشهد اعلام کرد، مشهد به لحاظ زيرساخت‌هاي ميزباني در وضعيت خوبي به سر مي‌برد و با توجه به تجربيات چندگانه در برگزاري مسابقات بين‌المللي در چند سال اخير، اکنون در شرايطي است که مي‌تواند مسابقات بزرگتري را هم ميزباني کند.

 

وي ادامه داد: از لحاظ فني نيز ورزشکاران خراسان رضوي شرايط خوبي دارند که اين مساله هم در تشويق مديران ورزشي استان براي برگزاري مسابقات بيشتر تاثيرگذار است.

 

داوري افزود: در اين مسابقات اکثر قهرمانان دووميداني کشور دور هم جمع شده بودند و رقابتي سالم، جذاب و ديدني را رقم زدند، ضمن اينکه حضور ورزشکاران دو کشور ارمنستان و ترکمنستان نيز به کيفيت مسابقات کمک کرد.

 

وي ادامه داد: اين مسابقات در دو رده آقايان و بانوان برگزار شد و در هر دوره قهرمانان کشور حضور داشتند، ضمن اينکه اکثر بزرگان، کارشناسان و پيشکسوتان ورزش دووميداني ايران با حضور در مشهد، از نزديک شاهد مسابقات بودند.

 

داوري در باره جايگاه مسابقات فجر در دووميداني ايران تصريح کرد: اين مسابقات جايگاه ويژه‌اي در دووميداني ايران دارد و براي قهرمانان اين رشته از اهميت خاصي برخوردار است و خوشحاليم که با توجه به وضعيت نامشخص فدراسيون تا قبل از مسابقات و با وجود اينکه برگزاري مسابقات در هاله‌اي از ابهام قرار داشت، اما باز هم موفق به برگزاري آن شديم.

 

مديرکل تربيت بدني خراسان رضوي در مورد رکوردهاي اين مسابقات گفت: با توجه به اينگه ورزشکاران در فصل بدنسازي هستند، ثبت رکورد بسيار دشوار است.

 

داوري با اشاره به شرکت دو تيم از استان خراسان رضوي در مسابقات تصريح کرد: دووميداني استان خراسان رضوي در حال حاضر وضعيت مطلوبي دارد و حتي بانوان ما هم در اين مسابقات حاضر بودند و عملکرد خوبي نيز از خود به نمايش گذاشتند.

 

وي افزود: بانوان ما در مسابقات ليگ کشور قهرمان شدند و آينده روشني در دووميداني خواهند داشت.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها