عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مربي کشتي آزاد کرمانشاه: ضعف کشتي جوانان کرمانشاه ناشي از بي برنامگي است

مربي کشتي آزاد کرمانشاه: ضعف کشتي جوانان کرمانشاه ناشي از بي برنامگي است
دوشنبه 2 اسفند 1389  10:11 ب.ظ

مربي کشتي آزاد کرمانشاه گفت: اصليترين عامل ضعف کشتي جوانان کرمانشاه ناشي از بي برنامگي است.

 

خسرو شهلايي در گفتگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه کرمانشاه، اظهار داشت: متاسفانه هيچ برنامه‌اي براي کشتي گيران جوان نداريم و از سوي ديگر بي انگيزگي مربيان نيز مزيد بر علت شده است.

 

شهلايي در ادامه تصريح کرد: كشتي‌گيران مازندراني در پايان مسابقات کشتي آزاد انتخابي تيم ملي جوانان در هفت وزن به مقام اولي رسيدند که اين نشان از برنامه‌ريزي درست و حضور کشتي گيران اين منطقه در مسابقات مختلف است.

 

وي گفت: جوانان کشتي گير هسته تيمهاي کشتي بزرگسلان را در آينده تشکيل مي‌دهند و ضعف در اين رده منجر به ضعف کشتي بزرگسلان خواهد شد.

 

اين مربي در ادامه خاطر نشان کرد: البته بايد توجه داشت تيمي که به مسابقات انتخابي کشتي آزاد جوانان اعزام شد يک تيم انتصابي بود و نه انتخابي.

 

شهلايي افزود: در حال حاضر به مرحله اي رسيده ايم که تقريبا کسي را در نداريم و حتي کشتي گيران شاخص بزرگسالي هم که از استان کرمانشاه براي جام تختي انتخاب شده اند نيز قادر نخواهند بود در اين جاام عنوان کسب کنند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها