عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سخنگوي كميسيون اجتماعي به ايسنا خبر داد: تصويب طرح تمديد قانون بازنشستگي پيش از موعد كاركنان دولت

سخنگوي كميسيون اجتماعي به ايسنا خبر داد: تصويب طرح تمديد قانون بازنشستگي پيش از موعد كاركنان دولت
دوشنبه 2 اسفند 1389  10:12 ب.ظ

سخنگوي كميسيون اجتماعي مجلس با اشاره به جلسه روز گذشته اين كميسيون گفت: در اين جلسه علاوه بر انتخاب دو نفر از اعضاي كميسيون براي عضويت در كميسيون تلفيق، طرح تمديد قانون بازنشستگي پيش از موعد كاركنان دولت تصويب و براي بررسي به صحن علني ارائه شد.

جواد زماني در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد:‌ در اين جلسه كليات و جزئيات طرح تمديد قانون بازنشستگي پيش از موعد كاركنان دولت به مدت پنج سال تصويب و براي بررسي به صحن علني ارائه گرديد.

وي همچنين با اشاره به تصويب موادي از طرح بيمه بيكاري و حمايت از بيكاران متقاضي كار در جلسه اين كميسيون گفت: در اين جلسه كميسيون اجتماعي تا ماده 8 اين طرح را كه بيش از 40 ماده دارد را مصوب نمود.

به گفته سخنگوي كميسيون اجتماعي مجلس اسفندياري مديرعامل سازمان بهزيستي كشور با حضور در جلسه اين كميسيون، گزارشي در مورد عملكرد يك ساله اين سازمان مرتبط با برنامه‌ها و اعتبارات، هزينه‌ها و مشكلات‌شان ارائه نمود.

زماني در پايان خاطر نشان كرد: در جلسه كميسيون اجتماعي مرادعلي منصوري رضي نماينده راميان و آزادشهر و مهدي عيسي‌زاده نماينده مياندوآب، شاهين‌دژ و تكاب براي عضويت در كميسيون تلفيق رسيدگي به لايحه بودجه سال 90 انتخاب شدند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها