عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

توليت آستانه مقدسه حضرت معصومه(س): نمايشگاه تخصصي کتاب حوزه در فصول متفاوت سال برگزار شود

توليت آستانه مقدسه حضرت معصومه(س): نمايشگاه تخصصي کتاب حوزه در فصول متفاوت سال برگزار شود
دوشنبه 2 اسفند 1389  10:12 ب.ظ

توليت آستانه مقدسه حضرت معصومه(س)، گفت: اگر چنانچه ناشران تشويق شوند، برگزاري نمايشگاه‌هاي تخصصي كتاب حوزه در آينده با حجم بيشتر و کيفيت بالاتر و در فصول متفاوت مناسب است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه قم، حجت‌الاسلام والمسلمين سيدمحمد سعيدي در حاشيه بازديد از نمايشگاه کتاب تخصصي حوزه تصريح کرد: با توجه به اينکه اولين تجربه برگزاري نمايشگاه تخصصي کتاب حوزه در قم است، و ما شاهد اجتماع فرهيختگان و حوزه علميه در اين شهر هستيم، برگزاري چنين نمايشگاهي از ويژگي‌هاي خاصي برخوردار خواهد بود.

وي با تاکيد بر حجم توليد کتب ديني در قم و جايگاه اين شهر در عرصه توليد آثار ديني در کشور خاطرنشان کرد: هنوز قله‌هايي هستند که بايد فتح شوند، ضمن اينکه از خدمات ارائه شده تقدير مي‌شود، اما انتظار ما بيش از اينهاست و بايد بيش از اين آرمان‌هايمان را ترويج کنيم.

امام جمعه موقت قم، در ادامه با اشاره به تعامل آستانه با ساير نهادها ابراز داشت: در آستانه سعي مي‌کنيم با ساير نهادهاي موجود در قم همکاري داشته باشيم، چراکه آستانه به تنهايي در اين مسير توفيق ندارد.

سعيدي، در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينکه استقبال از اين نمايشگاه نياز به برپايي چنين نمايشگاهي را نشان مي‌دهد، خاطرنشان کرد: هنوز ظرفيت بيش از اين است و مي‌طلبد که با ارائه تسهيلات و اختصاص فضاي بيشتر دوباره چنين نمايشگاهي برگزار شود، حتي مکاني براي نشستن و مطالعه بازديدکنندگان براي خريد کتاب در نظر گرفته شود، چراکه صرف ديدن پشت جلد کتاب نمي‌تواند معيار مناسبي براي خريد باشد.

گفتني است اولين نمايشگاه تخصصي کتاب حوزه، از 30 بهمن‌ماه تا 6 اسفندماه صبح و عصر در مجتمع فرهنگي امام خميني(ره) داير است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها