عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

افشين حسين‌خاني: در «دنده معكوس» راديو جوان ساختارشكني مي‌كنيم

افشين حسين‌خاني: در «دنده معكوس» راديو جوان ساختارشكني مي‌كنيم
دوشنبه 2 اسفند 1389  10:13 ب.ظ

افشين حسين‌خاني كه سردبيري برنامه «دنده معكوس» را در راديو جوان برعهده دارد، درباره اين برنامه گفت: در «دنده معكوس» آشنايي‌زدايي مي‌كنيم.

اين سردبير راديو در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس راديو خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، عنوان كرد: قالب «دنده معكوس» آشنايي‌زدايي است و سعي مي‌كنيم در اين برنامه به ساختارشكني بپردازيم.

وي به ذكر مثالي در اين زمينه پرداخت و افزود: به عنوان مثال در اين برنامه گزارشي را پخش مي‌كنيم كه مخاطب انتظار آن را ندارد يا از كارشناساني در برنامه استفاده مي‌كنيم كه حكم بازيگر را دارند.

حسين خاني در ادامه با بياني طنز درباره «دنده معكوس» گفت: در «دنده معكوس» مردم را سر كار مي‌گذاريم اما طوري كه سركار نروند.

سردبير «دنده معكوس» كه حدود يك سال است و از راديو جوان روي آنتن مي‌رود، خاطرنشان كرد: زمان برنامه‌ي ما نامحدود است و تا زماني ادامه پيدا مي‌كند كه احساس كنيم برنامه به تكرار كشيده مي‌شود.

وي استقبال مخاطبان از «دنده معكوس» را قابل توجه دانست و عنوان كرد: مخاطبان از اين برنامه استقبال خوبي به عمل آورده و آن را پسنديده‌اند.

افشين حسين‌خاني ادامه داد: در «دنده معكوس» از دو طريق با مخاطبان ارتباط برقرار مي‌كنيم؛ تلفن‌هاي برنامه در اختيار مخاطبان است و مي‌توانند از اين طريق با برنامه تماس داشته باشند. هم چنين يك بخش مسابقه در برنامه وجود دارد كه همه شنوندگان مي‌توانند در آن شركت كنند. مسابقه «دنده معكوس» به اين صورت است كه در آن يك صدا پخش مي‌شود و مخاطبان بايد در تماس با برنامه اعلام كنند اين صدا، چه صدايي است.

وي در ادامه خاطرنشان كرد: «دنده معكوس» در تعطيلات نوروز برنامه نخواهد داشت.

به گزارش ايسنا، «دنده معكوس» كه با محوريت طنز توليد شده، جمعه‌ها از ساعت 17 تا 18 و 30 روي آنتن راديو جوان مي‌رود.

افشين حسين‌خاني علاوه بر «دنده معكوس» مسابقه طنز «خط و ربط» و برنامه بر بلنداي همت را نيز در راديو جوان سردبيري مي‌كند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها