عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نمايشگاه باغ ايراني در گالري «گلستان» برپا مي‌شود

نمايشگاه باغ ايراني در گالري «گلستان» برپا مي‌شود
دوشنبه 2 اسفند 1389  11:00 ب.ظ

عصر جمعه ـ ششم اسفندماه ـ نمايشگاه زيورآلات «باغ ايراني» «تکتم فاضل »و «بهرام دشتي نژاد» در گالري «گلستان» افتتاح مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اين زوج هنرمند طلا، نقره و سنگ‌هاي قيمتي را با تم شرقي و نقشمايه ايراني در هم آميختند.

آنها در نمايشگاه‌هاي خود هنر ايراني را در قالب زيورآلات ارايه مي‌دهند.بيشتر آثار اين نمايشگاه تنها يکبار خلق مي‌شوند.

تکتم فاضل فارغ التحصيل طراحي صحنه است و حدود هفت سال پيش کار طراحي جواهرات را آغاز نموده است و دشتي نژاد همسر او در رشته مهندسي برق ادامه تحصيل داده و علاقه به مينياتور ايراني او را به اين سمت هدايت نموده است، اين زوج هنرمند تا کنون شرکت در شش نمايشگاه انفرادي و دو نمايشگاه گروهي را در کارنامه خود دارند.

ترنج ، گل و مرغ ، بته جقه ، مرغ و پنجره و انار از موضوعات اصلي آثار آنهاست.

آنها نخست طرح خام را روي کاغذ پياده مي‌کنند و پس از متقارن‌سازي بوسيله نرم افزار آن را با استفاده از دست و اره مويي به اجرا در مي آوردند .

نمايشگاه زيور آلات تکتم فاضل و بهرام دشتي نژاد تا تاريخ 12 اسفند در گالري گلستان داير است و علاقمندان مي‌توانند همه روزه از ساعت 4 تا 8 شب به گالري گلستان واقع در خيابان دروس ـ خيابان کماسايي ـ پلاک 34 مراجعه كنند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها