عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

فال روزانه - فال امروز شما سه شنبه 3 اسفند 89

فال روزانه - فال امروز شما سه شنبه 3 اسفند 89
دوشنبه 2 اسفند 1389  11:04 ب.ظ

فالها فقط جنبه سرگرمی دارد امیدواریم شما هم به همین دید به آن نگاه کنید

 

فال روز متولدین فروردین:
پس از گذر از این مرحله ی سخت و دشوار اکنون میتوانی نفس راحتی بکشی در مورد نتایج کار باید بیشتر توکل بر خدا کرد و منتظر ماند امید است که پیروزی ازآن تو باشد.
حافظ :
به کجا برم شکايت به که گويم اين حکايت   که لبت حيات ما بود و نداشتی دوامی
بگشای تير مژگان و بريز خون حافظ   که چنان کشنده‌ای را نکند کس انتقامی
تعبیر:در این راه خود را تنها و بی کس احساس می کنی. البته خودت نیز مقصری. بهتر است که این بار با تعقل و تعمق، همه ی جوانب کار را بسنجی و سپس شروع به کار کنی. دوست را از دشمن بازشناس و به هر کس اعتماد نکن. وجود دوستان واقعی را غنیمت بدان و از آنها کمک بخواه. بیشتر به همت و اراده ی خود متکی باش.فال روز متولدین اردیبهشت:

شما احساس می‌كنید كه آرزوهای خیلی جاه‌طلبانه جزو بهترین اهداف شما به حساب می‌آیند. لازم نیست كه توقعات خود را پایین بیاورید؛ آنچه كه اهمیت دارد این است كه باید خلاقیت خود را بیشتر كرده و كارهایی را انجام دهید كه از نظر روانی احساس خوبی در شما ایجاد كنند. چیزهایی كه برایتان مهم هستند فرار نمی‌كنند؛ آنها همین جا هستند تا شما با انرژی و قدرت جدیدی كه كسب می كنید دوباره بهشان رسیدگی كنید.
حافظ:
ملول از همرهان بودن طريق کاردانی نيست   بکش دشواری منزل به ياد عهد آسانی
خيال چنبر زلفش فريبت می‌دهد حافظ        نگر تا حلقه اقبال ناممکن نجنبانی
تعبیر:فرصت ها و لحظات زندگی را مفت و مسلم از دست نده تا پشیمان و نادم نشوی. در روزگار راحتی و آسایش به فکر آینده و دوران سختی باش و عاقبت اندیشی کن. دیده ای حقیقت بین و آگاه لازم است تا ناگهان دچار لغزش و اشتباه نشوی.


فال روز متولدین خرداد:  
طرحی یا برنامه ای بزرگ در راه است و از تو میطلبد تا با تمام توان در آن مشارکت نمایی همکاری را باید ابتدا با خوش بینی شروع کرد و بیهوده نگران و مشوش نبود.

حافظ :
نکته‌ها رفت و شکايت کس نکرد   جانب حرمت فرونگذاشتيم
گفت خود دادی به ما دل حافظا   ما محصل بر کسی نگماشتيم
تعبیر:در محاسبات خود اشتباه کرده ای و کسانی که به آنها اعتماد داشتی، در راه زندگی، تو را تنها گذاشته اند. بهتر است به توانایی های خود تکیه کنی و دوباره از اول با احتیاط و تعمق شروع کنی تا به نتیجه ی مطلوب خود برسی.


 
فال روز متولدین تیر:
بهتر است خوب دراین باره اندیشه و تامل کنی . پیش از هر گونه اظهار نظر یا ارائه ی طرحی و برنامه ای باید درباره ی این موضوع خوب اندیشید زیرا هر چه باشد با سرنوشت تو سرو کارداشته و تعیین کننده خواهد بود.
حافظ:
چه ناله‌ها که رسيد از دلم به خرمن ماه   چو ياد عارض آن ماه خرگهی آورد
رساند رايت منصور بر فلک حافظ      که التجا به جناب شهنشهی آورد
 تعبیر:رنج و زحمت هایی که در راه رسیدن به آرزویت تحمل کرده ای مثمر ثمر خواهد شد و به آرزویت خواهی رسید. خدا را فراموش نکن تا لطف و عنایت او همیشه شامل حال تو باشد

 
فال روز متولدین مرداد:
 
امروز نشانه شما نسبت به ماه بیشتر از نشانه‌های دیگر حساس‌ شده است،
 این اتفاق بر روی احساس بدی كه نسبت به خود دارید عمیقاً تأثیر خواهد گذاشت و این تغییر حال حتی بر شرایط مالی‌تان هم اثر خواهد گذاشت. در نهایت اگر شما بخواهید از اسرار سر در بیاورید، این تغییر شكل و دگرگونی برای شما مفید واقع خواهد شد.
حافظ :
نی من تنها کشم تطاول زلفت   کيست که او داغ آن سياه ندارد
حافظ اگر سجده تو کرد مکن عيب   کافر عشق ای صنم گناه ندارد
تعبیر:زندگی خوب و سعادتمندی در پیش داری. مغرور و متکبر نباش و با دوستان و اطرافیان با مهربانی رفتار کن. در زمان بی نیازی و توانایی، نیازمندان و کسانی را که به کمک تو امید دارند فراموش نکنفال روز متولدین شهریور:

تو از امکانات و توانمندیهای خوبی برخورداری اما از این امکانات به بهترین شکل استفاده نمیکنی در نتیجه رقیبان طمع کرده و در بسیاری از موارد از تو سبقت میگیرند بجای انتقاد از دیگران از خود انتقاد کن.
حافظ:

در ميخانه ببستند خدايا مپسند   که در خانه تزوير و ريا بگشايند
حافظ اين خرقه که داری تو ببينی فردا   که چه زنار ز زيرش به دغا بگشايند
تعبیر:گرفتار رنج و مصیبتی شده ای، اما نا امید نباش. پایان هر شب سیاه سپیدی روز است. دعا و نیایش به درگاه خدا به قلب تو آرامش می بخشد و به تو کمک می کند تا بهتر تصمیم بگیری. امیدوار باش.فال روز متولدین مهر:
 
شاید شما هنوز برای اینكه دیگران احساسات شما را
بفهمند آمادگی نداشته باشید. اما فراموش نكنید امتناع كردن نمی‌تواند برنامه طولانی مدت ماندگاری برای ثبات بخشیدن به روابط‌تان باشد. اگر شما برای اینكه می‌خواهید اول تصمیم خود را بگیرید،بحث‌های مهم را به تعویق انداخته‌اید، باید اول این دیوارها را خراب كنید و بعد تصمیم‌گیری كنید.باوجود این شما فقط پشت گوش می‌اندازید و امروز و فردا می‌كنید؛ ولی برای تبادل نظر كردن امروز بهتر از فردا است.
حافظ :
بنده پير خراباتم که لطفش دايم است   ور نه لطف شيخ و زاهد گاه هست و گاه نيست
حافظ ار بر صدر ننشيند ز عالی مشربيست       عاشق دردی کش اندربند مال و جاه نيست
تعبیر:رنج و مصیبت را فقط با پایداری و استقامت و امید می توان تحمل کرد. باید فقط به خداوند روی آوری و با دعا و نیایش حوادث را از خود دور کنی. به متکبران و ریاکاران روی نیاور زیرا گره ای از کار تو نمی گشایند.


فال روز متولدین آبان:
برخوردهای تو در تغییر دیدگاههای اطرافیان چندان کار ساز نیست شاید در کنار این رفتارها باید تدابیر دیگری اندیشید به هر حال نباید نا امید شد و همچنان کوشش کرد. 
حافظ:
بر در ميخانه عشق ای ملک تسبيح گوی       کاندر آن جا طينت آدم مخمر می‌کنند
صبحدم از عرش می‌آمد خروشی عقل گفت   قدسيان گويی که شعر حافظ از بر می‌کنند
 تعبیر:دروغ و فریب، عاقبت انسان را رسوا می کند. صفا و صداقت در کارها باعث پیشرفت انسان می شود. مراقب وسوسه ی دشمنان نابکار باش. هوا و هوس را از خود دور کن که تو را به کجراهه می کشاند

 
فال روز متولدین آذر:
اگر بیاموزی که چگونه باید دل رفیق دوست و یا همسر خود را بدست آوری بقیه ی مشکلات به مرور حل خواهد شد عشق قدرتی لایزال و بی انتها دارد و با کمک آن میتوان بسیاری از درهای بسته را باز کرد.  
حافظ:
چشم تو خدنگ از سپر جان گذراند   بيمار که ديده‌ست بدين سخت کمانی
چون اشک بيندازيش از ديده مردم   آن را که دمی از نظر خويش برانی
تعبیر:بخت و اقبال مساعد همراه تو است. به زودی به کام و آرزوی خود می رسی. با کمی تلاش می توانی آرزوهای خود را تحقق بخشی. در روزگار خوشی و سرور، خودبین و خودپسند نباش و به دیگران نیز بیندیش. خداوند را شاکر و سپاسگزار باش و قدر نعمت های او را بدان


فال روز متولدین دی: 
در الگوهای ثابت مربوط به دوست‌یابی 
شما تغییر و دگرگونی حاصل می‌شود. خوشبختانه هر اتفاقی كه باعث تغییر دادن فعالیت‌های مربوط به روابط كاریتان شود، باعث بیشتر شدن درآمدتان هم می‌شود و بنابراین احساس بهتری نسبت به شغلتان پیدا خواهد كرد.
 حافظ:
راستی خاتم فيروزه بواسحاقی   خوش درخشيد ولی دولت مستعجل بود
ديدی آن قهقهه کبک خرامان حافظ       که ز سرپنجه شاهين قضا غافل بود
تعبیر:افسوس گذشته را مخور. آنچه از گذشته باقی می ماند، خاطره است. خاطرات خوب را چراغ راه آینده قرار بده و بصیر و بینا باش تا راه رفته را دوباره طی نکنی.


فال روز متولدین بهمن:

 شما امروز خیلی به اهداف خود اطمینان ندارید، برای اینكه دیگران هم الزاماً روشن و واضح 
به شما نمی‌گویند كه چه خواسته‌هایی دارند. بگذارید این چرخه‌های بی‌پایان ذهنی از زندگی‌تان خارج شوند و فقط از زندگی لذت ببرید. هم اكنون تأثیری كه استراحت كردن بر شما می‌گذارد، خیلی بیشتر از انجام دادن یك كار بخصوص است.
 حافظ:
به هر نظر بت ما جلوه می‌کند ليکن   کس اين کرشمه نبيند که من همی‌نگرم
به خاک حافظ اگر يار بگذرد چون باد        ز شوق در دل آن تنگنا کفن بدرم
تعبیر:قدر دوستان خود را بدان. راه رسیدن به مقصود دور و دراز است و صبر و تحمل لازم است. به تنهایی نمی توانی از عهده ی مشکلات برآیی. با دوستان و بزرگان مشورت کن تا از غم تنهایی رها شوی.فال روز متولدین اسفنذ:
وقتی فکری خوب در ذهن پخته شد و طی مشورت با دیگران به درستی آن یقین پیدا کردی بلافاصله باید به آن عمل کرد هر فکری در عمل میتواند تصحیح شده و سر انجام تو را به موفقیت برساند.

 حافظ:
داور دارا شکوه‌ای آن که تاج آفتاب      از سر تعظيم بر خاک جناب انداختی
نصره الدين شاه يحيی آن که خصم ملک را   از دم شمشير چون آتش در آب انداختی
تعبیر:به زودی به آرزوی خود می رسی و سعادت و نیکبختی بر زندگی ات سایه خواهد افکند و این حاصل رنج و زحمتی است که تحمل کرده ای. قدر لحظات زندگی را بدان و شکر خداوند را به جای آور

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
ayeneh تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها