عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

عارف غفوری پسری که هفته گذشته تیتر اول رسانه های ترکیه شد

عارف غفوری پسری که هفته گذشته تیتر اول رسانه های ترکیه شد
دوشنبه 2 اسفند 1389  11:09 ب.ظ

 

 

1295041851 953 11 copy 2 عارف غفوری پسری كه هفته گذشته تيتر اول رسانه های تركيه شد

ابتکار و خلاقیت در هر زمینه مهم و تاثیر گذار بوده و می تواند برای پیشبرد اهدافی که دنبال رو آن هستیم مفید واقع شود. امروز نیز در نظر داریم کارهای خلاقانه ای از یک دانشجوی ایرانی (ترک زبان) ساکن در کشور ترکیه را به شما نشان دهیم که با حضور در یک برنامه تلویزیونی معروف و انجام کارهای خارق العاده تیتر اول رسانه های ترکیه شد.

 

1295041763 953 21 copy عارف غفوری پسری كه هفته گذشته تيتر اول رسانه های تركيه شد

این برنامه هر هفته از یکی از دانشگاههای ترکیه به روی آنتن میرود. این برنامه به تمام کسانی که توانایی انجام کارهای خارق العاده و عجیب را دارد این امکان را داده است که بتوانند خلاقیت های بینظیر خود را به معرض نمایش بگذارند. و درآخر نمایش ۳ داور که از معروفترین مجریان و بازیگران و هنرمندان ترکیه هستند با رای( بله یا نه )به نمایش ارائه شده اظهار رای می کنند . و اگر ۲ رای موافق از ۳ رای را بدست بیاورند به مرحله های بعدی این مسابقات صعود میکنند.

- در برنامه هفته گذشته عارف غفوری پسر ایرانی اهل ارومیه که در شهر آنکارا ترکیه در حال تحصیل می باشد با حضور در این برنامه به نمایش کارهای خارق العاده همچون بزرگترین شعبده باز جهان دیوید کاپرفیلد پرداخت. کلیپ تصویری این نمایش فوق العاده برای دانلود در پایین همین مطلب قرار داده شده است.

 

- در نمایش اول عارف غفوری با نگاه خود میتواند یک قاشق را بشکند و قاشق دیگری را با ذهن خود به حالت خمیده در بیاورد که موجب شگفتی تمام حاضران در محل برگزاری این برنامه شد. – درنمایش دوم عارف از داوران میخواهد تا از میان جمع حاضر ۴ نفر را انتخاب کنند که به او در ادامه نمایش کمک کنند. عارف از جیب خود تعدادی کارت را بیرون میاورد که روی انها اسامی چهره های معروف نوشته شده است و به یکی از دختران میگوید یکی از کارتها را از لای کارتها بکشد ولی اسم نوشته شده را نگوید و فقط در ذهن خودش مدام اسمی را که نوشته شده است را تکرار کند . و در این هنگام عارف با برداشتن یکی قیچی یکی از کارتها را با مهارت تمام به شکل صاحب اسمی که روی کارت نوشته شده بود درمیاورد – براد پیت – بدون اینکه از اسم انتخاب شده با خبر باشد. در این حین داوران اقرار به شوکه شدن میکنند و رضایت خود را اعلام میکنند که عارف به راحل بعدی صعود کند. – عارف در نمایش سوم یک بسته ورق بازی(پاسور) از روی میز برمیدارد و به داوران میگوید از بین کارتها یکی را نام ببرند . عارف از قبل که به محل برگزاری برنامه بیاید یکی از کارتها را در بین کارتها به صورت برعکس گذاشته بود که همان کارتی بود که داوران خود انتخاب میکنند . در این قسمت هست که مجری اصلی برنامه اقرار میکند در زندگیش هیچ وقت به اندازه الان شوکه نشده بود. – در نمایش چهارم عارف از ۴ نفری که از سوی داوران از میان جمع انتخاب شده بودند میخواهد تا ۴ عدد هرکدام روی یک ورق بنویسند و در اخر اعداد نوشته شده را با هم جمع کنند. عارف یک پاکت سربسته دارد که میگوید قبل از آمدن به برنامه جواب مجموع این چهار عدد را در روی آن نوشته است و با باز شدن پاکت و آشکار شدن عدد نوشته شده در داخل پاکت تمام سالن برگزاری مبهوت این هنرنمایی جوان ایرانی میشوند.

احتمالا در مراحل بالاتر و فینال هم کسی نتواند به این اندازه داوران و تماشاگران را متحیر کند. توصیه میکنم این کلیپ را حتما دانلود کرده و از دیدن این نمایش جالب لذت ببرید.

ظرفیت : ۲۷٫۶ مگابایت

دانلود از سرور یک ”

دانلود از سرور دو “

 

 

jeneral_ja

jeneral_ja
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1388 
تعداد پست ها : 95
محل سکونت : اردبیل
nilooofar تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها