عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

از شماره های متعدد ISP خود خسته شده ايد؟

از شماره های متعدد ISP خود خسته شده ايد؟
دوشنبه 2 اسفند 1389  11:22 ب.ظ

شايد شرکت تامين کننده خدمات اينترنتی شما هم برای اتصال مشترکان خود چندين شماره را در نظر گرفته و شما با اشغال بودن يکی به ديگری رجوع ميکنيد. اگر اين طور باشد بهتر است از گزينه جديد در نظر گرفته شده در سرويس Dial-Up ويندوز 2000 و XP استفاده کنيد تا هر بار مجبور نباشيد شماره را مجددا وارد کنيد. با کمک گزينه Alternates شما ميتوانيد تمامی شماره های ISP خود را وارد کنيد و سيستم با اشغال بودن يک شماره به بصورت خود کار شماره بعدی را آزمايش ميکند و شماره ای را که با آن بصورت موفقيت آميز به شبکه وصل شده است را در سطر ليست قرار ميدهد تا دفعه بعد شماره آغاز کننده باشد. بدين ترتيب شماره ای که با منطقه و مودم شما سازگاری بيشتری دارد بعد از مدتی شماره دائمی شما خواهد شد و دسترسی شما به اينترنت بهبود ميبخشد.
مراحل زير را جهت وارد کردن شماره های جايگزين طی کنيد:
1- در ويندوز 2000 به Start>Settings برويد و سپس Network and Dial-Up Connections را انتخاب کنيد و بر روی تماس مورد نظرتان Double-Click کنيد. و در ويندوز XP به Start>Connect to برويد و تماس مورد نظر تان را انتخاب کنيد.
2- دکمه Properties را بزنيد.
3- حالا دکمه Alternates را بزنيد.
4- با زدن دکمه Add ميتوانيد تمام شماره های مورد نظرتان را وارد کنيد و در صورت لزوم هر کدام از دو گزينه پايين پنجره را متناسب با شرايط خود فعال کنيد. همه ISP ها شماره های تماس جديد را در وب سايت خود اعلام ميکنند لذا سعی کنيد هر چند وقت يکبار به وب سايت تامين کننده خدمات اينترنت خود مراجعه کنيد.

کریمی که جهان پاینده دارد               تواند حجتی را زنده دارد

 

دانلود پروژه و کارآموزی و کارافرینی

mohamadaminsh

mohamadaminsh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 25772
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها