عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

نجات دخترچيني پس از سقوط از طبقه دهم آپارتمان

نجات دخترچيني پس از سقوط از طبقه دهم آپارتمان
دوشنبه 2 اسفند 1389  11:27 ب.ظ

يك دختر پنج ساله چيني پس از سقوط از پنجره طبقه دهم يك آپارتمان به طرز معجزه‌آسايي نجات پيدا كرد.

به گزارش سرويس «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، «يي زيكسو» پس از سقوط از اين آپارتمان در شهر چونگ كينگ در چين جان سالم به در برد و فقط بدنش كمي زخمي شد.

به گزارش خبرگزاري شينهوا، اين كودك خوش‌شانس قبل از افتادن روي زمين با يك سايبان برخورد كرد و همين سايبان جان او را نجات داد.

يكي از عابران پياده كه شاهد اين حادثه بود مي‌گويد: در ابتدا تصور كردم يك عروسك از پنجره ساختمان سقوط كرده است اما بعد صداي اصابت آن را با سايبان شنيدم و متوجه شدم يك كودك است.

وي ادامه داد: كساني كه در نزديكي محل حادثه بودند تصور نمي‌كردند كودك زنده مانده باشد اما ناگهان صداي گريه او شنيده شد و يكي از همسايه نردباني آورد تا كودك را نجات دهد.

مرد جوان پس از بالا رفتن از نردبان در نهايت شگفتي در حالي كودك را ديد كه نشسته بود و گريه مي‌كرد.

به گزارش ايسنا، كودك سپس به يك بيمارستان محلي منتقل شد تا تحت معاينه و درمان قرار بگيرد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها