عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مديرعامل هنرنماي پارسيان: توافقات اوليه براي خريد آثار موفق جشنواره صورت گرفته است

مديرعامل هنرنماي پارسيان: توافقات اوليه براي خريد آثار موفق جشنواره صورت گرفته است
دوشنبه 2 اسفند 1389  11:29 ب.ظ

مدير عامل موسسه هنرنماي پارسيان گفت: به دنبال خريد رايت ويدئويي آثار مطرح جشنواره‌ي بيست‌ونهم فجر هستيم.

علي اسد‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار سينمايي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) اظهار كرد‌: ‌توافقات اوليه براي خريد آثار مطرح و موفق جشنواره صورت گرفته و طي روزهاي آينده پس از قطعي‌شدن، اسامي‌شان را اعلام خواهيم كرد.

وي كه در مراسم افتتاحيه‌ي جشنواره مورد تقدير قرار گرفت، درباره‌ي آن گفت: خوشبختانه هنرنماي پارسيان در سال گذشته عملكرد موفقي داشت و بيشترين تعداد فيلم ايراني را خريداري و عرضه كرد كه اين عملكرد كمك شايان توجهي را در تزريق مالي به اقتصاد سينما در پي داشته است و اين فعاليت‌ها از ديد مسوولان جشنواره پنهان نماند و مورد توجه قرار گرفت.

 

اسد‌زاده از «طلا و مس» و انيميشن «مربي اژدها» به عنوان آخرين عناوين عرضه شده توسط اين موسسه‌ در شبكه‌ي نمايش خانگي نام برد و اظهار كرد: خوشبختانه كل تيراژ توليدي اين دو فيلم در روز اول توزيع‌شان عرضه شد و استقبال خوبي صورت گرفت.

 

وي افزود: در روزهاي باقي‌مانده از سال دو فيلم «بعد از ظهر سگي‌سگي» و انيميشن «كله كدو» (مگاماين) عرضه خواهد شد و پرونده‌ي سال 89 را خواهيم بست.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها