عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

ايازي تاكيد كرد: ايجاد مركز جديد1500نفره براي نگهداري ازمعتادان تابلو

ايازي تاكيد كرد: ايجاد مركز جديد1500نفره براي نگهداري ازمعتادان تابلو
دوشنبه 2 اسفند 1389  11:34 ب.ظ

معاون فرهنگي اجتماعي شهردار تهران از ايجاد مركز جديد يك هزار و 500 نفره براي نگهداري از معتادان تابلو در تكميل ظرفيت مركز «شفق» خبر داد.

سيد محمد هادي ايازي در گفت‌وگو با خبرنگار«شهري» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اعلام اين كه شهرداري تهران با ستاد مبارزه با مواد مخدر، سازمان بهزيستي و نيروي انتظامي در پوشش مراكز نگهداري موقت معتادان همكاري دارد، اعلام كرد: در حال حاضر كمپ «شفق» براي نگهداري از معتادان فعال است و در عين حال مركز ديگري را در نزديكي كمپ «شفق» با ظرفيت يك‌هزار و 500 نفر پيش‌بيني‌ كرده‌ايم.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا شهرداري تهران در جريان احداث مركزي در حاشيه شهر به عنوان مركز نگهداري، درمان و كاهش آسيب معتادان و خرده فروشان مواد مخدر، قرار دارد يا نه توضيح داد: به عنوان معاون شهردار از اين موضوع اطلاعي ندارم و با ما مشورتي صورت نگرفته است.

معاون فرهنگي اجتماعي شهردار تهران، اضافه كرد: در حال حاضر شهرداري تهران اقدام به جمع‌آوري معتادان تابلو و كارتن خواب از سطح شهر كرده و آن‌ها را با هزينه خود به طور موقت نگهداري مي‌كند.

به گزارش ايسنا، ستاد مبارزه با مواد مخدر برنامه ايجاد چند مركز نگهداري، درمان و كاهش آسيب معتادان و خرده فروشان مواد مخدر را دنبال مي‌كند كه يكي از اين مراكز قرار است در حاشيه تهران باشد اما محل دقيق آن تاكنون مشخص نشده است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها