عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رئيس پارك موزه‌ي دفاع مقدس تهران: پيشرفت فيزيكي موزه‌ي دفاع مقدس 97 درصد است

رئيس پارك موزه‌ي دفاع مقدس تهران: پيشرفت فيزيكي موزه‌ي دفاع مقدس 97 درصد است
دوشنبه 2 اسفند 1389  11:40 ب.ظ

سردار جواد خضرائي گفت: در حال حاضر پيشرفت فيزيكي پارك موزه‌ي دفاع مقدس 97 درصد است و اميدواريم در بخشي از موضوعات نرم‌افزاري بتوان حداكثر تا چند‌ماه آينده اين موزه را به بهره‌برداري رساند.

سردار جواد خضرائي، رييس پارك موزه‌ي دفاع مقدس تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس فرهنگ و حماسه خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اعلام اين خبر گفت: مجموعه‌اي از موزه‌ي دفاع مقدس تهران به‌گونه‌اي طراحي شده است كه همواره بتواند قابليت به‌روز ‌شدن و پويا‌ماندن را داشته باشد.

وي افزود: در اين مجموعه غالب موضوعات دفاع مقدس در قالب سناريو و با استفاده از صفحه‌ي نمايشگر‌هاي بزرگ و كوچك و به اقتضاي شرايط مي‌تواند هر روز يك رويكرد از دفاع مقدس را به نمايش بگذارد.

خضرائي با بيان اين‌كه موزه‌ي دفاع مقدس تهران تنها يك موزه‌ي صرفا ايستا و تجديد‌ناپذير نيست، ادامه داد: اين موزه به گونه‌اي طراحي شده است كه همواره قابليت نو شوندگي داشته باشد و از آنجايي كه دفاع مقدس داراي رويكرد‌هاي مختلف است، در موزه‌ي دفاع مقدس اين امكان وجود دارد كه ما بتوانيم بر رويكرد‌هاي مختلف دفاع مقدس بپردازيم.

رييس پارك موزه‌ي دفاع مقدس تهران با اشاره به اين‌كه موزه‌ي دفاع مقدس تهران پايانه‌اي براي ترويج فرهنگ دفاع مقدس است، افزود: اين موزه مكاني است تا نسل‌هاي آينده بتوانند با استفاده از آن با كاركرد رزمندگان و ايثارگري آنهان آشنا شوند، مكارم اخلاقي آنها را ببينند و از آنها الگو بگيرند.

وي اظهار داشت: پارك موزه‌ي دفاع مقدس در قالب فعاليت‌هاي فرهنگي شهرداري تهران با رعايت اين جنبه كه مديريت جامعه‌ي شهري در برگيرنده‌ي لزوم ارتقاي اعتقادي مردم است، نسبت به موضوع «ترويج فرهنگ ايثار و مقاومت» اهتمام ورزيده و به‌طور ويژه به موضوع و بحث «دفاع مقدس» پرداخته است.

وي اظهار داشت: شهرداري تهران با صرف هزينه‌هاي زياد و در يكي از مناطق گرانقيمت شهر تهران و با احداث پارك موزه‌ي دفاع مقدس، سعي دارد تا معارف دفاع مقدس را به نحو احسن ترويج دهد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها