عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

معاون امور عمراني استانداري قم: گلزار شهداي علي ابن جعفر(ع) ساماندهي مي‌شود

معاون امور عمراني استانداري قم: گلزار شهداي علي ابن جعفر(ع) ساماندهي مي‌شود
دوشنبه 2 اسفند 1389  11:42 ب.ظ

كارگروه ساماندهي گلزارهاي شهداي استان با حضور مديران دستگاههاي اجرايي استان و به رياست معاون امور عمراني استانداري تشكيل شد.

مهندس هوشنگ غلامزاده، معاون امور عمراني استاندار و رياست كارگروه طي سخناني با گراميداشت ياد و نام شهداي 8 سال دفاع مقدس ملت رشيد ايران در برابر تجاوز استكبار اظهار داشت: همه ملت ايران علاقمند به شهدا و ادامه راه شهيدان هستند و خود را وامدار و مديون شهدا و خانواده هاي معظم آنان، جانبازان و ايثارگران مي‌دانند.

وي افزود: ملت ايران، اقتدار و سربلندي امروز خود را مديون شهيدان است و بايد پيام و هدف شهدا كه همانا پاسداري از اسلام و انقلاب اسلامي است به نسلهاي كنوني منتقل شود.

معاون عمراني استاندار ساماندهي گلزارهاي شهداي استان را وظيفه و كمترين اداي دين به خون شهيدان و خانواده هاي شهدا ذكر كرد و بيان داشت: در ساماندهي گلزارهاي شهدا ، با اجراي معماري اسلامي و اجراي نمادهاي دفاع مقدس، فرهنگ جبهه ، جهاد و شهادت به نسلهاي كنوني و آينده منتقل خواهد شد.

وي از تصويب فاز اول طرح ساماندهي گلزار شهداي علي ابن جعفر (ع) خبر داد و گفت: اين گلزار در زميني به وسعت 4.5 هكتار بهمراه حرم امامزاده علي ابن جعفر (ع) و فضاهاي پيراموني ساماندهي خواهد شد.

در گلزار شهداي علي ابن جعفر (ع) سرداران و 3600 شهيد استان مدفون هستند كه عمدتاً پس از عمليات بيت المقدس به شهادت رسيده اند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها