عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

كشتارگاه نيمه صنعتي شوشتر با همكاري بخش خصوصي راه‌اندازي شد

كشتارگاه نيمه صنعتي شوشتر با همكاري بخش خصوصي راه‌اندازي شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:32 ق.ظ

شهردار شوشتر:
كشتارگاه نيمه صنعتي شوشتر با همكاري بخش خصوصي راه‌اندازي شد

خبرگزاري فارس: شهردار شوشتر گفت: كشتارگاه نيمه صنعتي شوشتر با همكاري بخش خصوصي راه اندازي مي‌شود و اين امر موفقيتي براي شهرداري به شمار مي‌آيد.

احمد آصفي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار داشت: تلاش شهرداري شوشتر بر اين بود كه اين كشتارگاه تنها با همكاري بخش خصوصي راه‌اندازي شود و اين امر در پايان اتفاق افتاد و اين موفقيتي براي شهرداري محسوب مي‌شود.
وي با اشاره به اينكه شهرداري شوشتر نمي‌توانست كشتارگاه تجهيز شده را به دست افراد عادي مي‌سپرد، گفت: كشتارگاهي كه بيش از 15 ميليارد ريال براي آن هزينه شده بود را نمي‌توان بدون متولي به مردم واگذار كرد كه اين اموال نيازمند به نگهداري و سرويس مداوم است.
شهردار شوشتر با اشاره به تلاش‌هاي انجام شده از طرف شهرداري براي راه‌اندازي سريع اين كشتارگاه خاطر نشان كرد: براي راه اندازي اين كشتارگاه جلسات متعددي با قصاب‌هاي شوشتر برگزار شد ولي اين صنف تمايلي براي استفاده از اين كشتارگاه نداشت.
وي با اشاره به اينكه شهرداري شوشتر حاضر بود حتي به قصاب‌ها تسهيلات زيادي پرداخت كند، گفت: شهرداري حاضر بود از اين افراد كرايه اي دريافت نكند و حتي تسهيلاتي نيز براي حضور در اين كشتارگاه پرداخت كند كه اين امر مورد توافق قصاب‌هاي شوشتر نبود.
آصفي با تاكيد بر اينكه اين كشتارگاه توانايي پاسخگويي به نياز اين شهرستان را دارد، گفت: كشتارگاه شوشتر نياز شوشتر را به درستي پاسخگو است و حتي مي‌توان گوشت شهرستان‌هاي مجاور را نيز تامين كند.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها