عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: حسادت جز زیان و خشمی که موجب سستی قلبت و بیماری بدنت می‌شود، ثمری ندارد. بحارالانوار، ج70، ص256

راه‌اندازي سامانه پيام كوتاه در شهرداري ساري

راه‌اندازي سامانه پيام كوتاه در شهرداري ساري
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:32 ق.ظ

شهردار ساري خبر داد:
راه‌اندازي سامانه پيام كوتاه در شهرداري ساري

خبرگزاري فارس: شهردار ساري از راه‌اندازي سامانه پيام كوتاه اين نهاد خدماتي در مركز مازندران خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از ساري، سيد علي حجازي‌ در سيصد و بيستمين جلسه علني شوراي شهر ساري با بيان اينكه مديريت مطلوب شهر با مشاركت شهروندان محقق مي‌شود، اظهار داشت: شهروندان مركز مازندران مي‌توانند با شماره 100000137 پيامك‌هاي كارشناسانه خود را براي مديريت مطلوب شهري به شهرداري ساري ارسال كنند.
وي اقدامات تاثيرگذاري كه در بخش عمراني و مبلمان شهري انجام شده است را در گرو حمايت‌هاي شهروندان و اعضاي شوراي شهر دانست و افزود: مصوبات به موقع و كارشناسي شده اعضاي شوراي شهر و نيز مشاركت شهروندان موجب شد تا كاركنان شهرداري در ارائه خدمات به شهروندان دريغ نكنند.
حجازي كنده‌كاري و حفاري‌هاي شهر ساري را معضلي گريبانگير شهروندان دانست و بيان داشت: كنده كاري‌هاي برخي مناطق به اندازه‌اي است كه بايد زيرسازي اصولي انجام و بعد آسفالت و مرمت صورت گيرد.
وي افزود: با تامين قير مورد نياز از سوي سازمان عمران شهرداري روزانه شش اكيپ به صورت فني اقدام به مرمت حفاري‌هاي سطح شهر كرده‌اند.
شهردار ساري با اشاره به اينكه ادارات حفار در مركز مازندران متولي ترميم كنده كاري‌هاي صورت گرفته از جانب خودشان هستند، گفت: شهرداري با تذكرات مستمر به ادارات حفار سعي در تسريع ترميم‌كنده‌كاري‌هاي زيرساختي در شهر ساري دارد.
وي در رابطه با ساماندهي دستفروشان بومي شهر ساري در مكاني امن خاطرنشان كرد: شهرداري‌هاي مناطق يك و دو ساري اقدام به جمع آوري دستفروشان كرده كه نيمي از اين اقشارغيربومي بوده ودر اين رابطه با مديريت مطلوب همه دستفروشان به پاركينگ روشن واقع در خيابان قارن انتقال مي‌يابند.

*تا 15 اسفند تمام حقوق و مزاياي پايان سال كاركنان شهرداري واريز مي‌شود
شهردار ساري در رابطه با حقوق، پاداش و اضافه كار معوق پرسنل كه مورد انتقاد يكي از اعضاي شورا بود، تصريح كرد: تا 15 اسفند تمام‌ حقوق و مزاياي دو ماهه پايان سال جاري كاركنان شهرداري به حسابشان واريز مي‌شود.
وي در رابطه با عدم پرداخت اضافه كار واحد‌هاي درآمدزا شهرداري ساري اظهار داشت: اين اقدام از سياست‌هاي شهرداري بوده و ما مي‌خواستيم شوكي به برخي واحدها وارد سازيم كه ‌اثربخش هم بوده است.
شهردار ساري اعلام كرد: به دليل افزايش مراجعات شهروندان در بازار شب عيد، اسفند ماه پركاري براي كاركنان اين نهاد خدماتي است و همه نيروهاي شهرداري در بخش‌هاي مختلف براي خدمات‌رساني مطلوب بايد تلاش كنند.
انتهاي پيام/م20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها