عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

جراحي‌هاي قلب در سمنان تداوم مي‌يابد

جراحي‌هاي قلب در سمنان تداوم مي‌يابد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:33 ق.ظ

معاون درمان علوم پزشكي سمنان:
جراحي‌هاي قلب در سمنان تداوم مي‌يابد

خبرگزاري فارس: معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني سمنان گفت: جراحي‌هاي قلب در سمنان تداوم خواهد داشت و اين آمادگي در مجموعه دانشگاه در صورت علاقه‌مندي بيماران وجود دارد.

غلامرضا محمدي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سمنان اظهار داشت: در بيمارستان جديد 220 تختخوابي كوثر سمنان، بخش جراحي قلب طراحي شده است.
محمدي اظهار داشت: در اين زمينه بخش داخلي جراحي قلب در يك طبقه مجزا شامل بخش‌هاي آي.سي.يو، جراحي قلب و آنژيوگرافي پيش‌بيني شده است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني سمنان اضافه كرد: جراحي‌هاي قلب در سمنان تداوم خواهد داشت و اين آمادگي در مجموعه دانشگاه در صورت علاقه‌مندي بيماران وجود دارد.

* انجام 120 مورد آنژيوگرافي در سمنان
محمدي گفت: 120 مورد آنژيوگرافي در بيمارستان اميرالمومنين (ع) سمنان انجام شده و در صورت تمايل بيماران مشكلي براي جراحي‌هاي قلب وجود ندارد.
وي درباره تعرفه‌هاي اين قبيل اعمال جراحي در سمنان نيز اظهار داشت: در آنژيوگرافي و جراحي‌هاي قلب تعرفه دولتي تعيين و ابلاغ شده است اما با توجه به هزينه‌هاي بالاي آن به تنهايي قابل اجرا نيست و بايد شرح هزينه‌ها در اين بخش پوشش داده شود.

* تعرفه‌هاي جراحي قلب از بيمارستان‌هاي دولتي تهران دريافت مي‌شود
معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني سمنان گفت: دانشگاه علوم پزشكي سمنان در اين حوزه هيچ درآمدي را براي خود در نظر نگرفته است اما بايد هزينه‌هاي مترتب از آن را پوشش دهد.
محمدي گفت: بايد با كمك سازمان‌هاي بيمه‌گر در سراسر كشور و پذيرش تعرفه‌هايي بيش از آنچه به صورت دولتي مصوب شده است، خدمات در اين بخش‌ها ارائه و پوشش بيمه‌اي بيشتر شود تا به بيماران فشار مضاعفي وارد نيايد.
وي تصريح كرد: هم‌اكنون تعرفه‌ها از اين بخش از بيمارستان‌هاي دولتي تهران دريافت مي‌شود.

* كاهش ساعات كار پرستاران در سمنان
محمدي گفت: همچنين قانون ارتقاي بهره‌وري كاركنان نظام سلامت در دو ماه اخير توسط وزارت بهداشت‌، درمان و آموزش پزشكي ابلاغ شده است.
وي تصريح كرد: هم‌اكنون در فرايند اجراي اين طرح قرار داريم كه كاهش ساعات كار پرستاران يكي از مهم‌ترين بندهاي اين قانون است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني سمنان افزود: اجراي كامل قانون ارتقاي بهره‌وري كاركنان نظام سلامت منوط به مهيا شدن ساز و كارهاي نهايي آن است.
محمدي بيان داشت: استخدام بخشي از نيروهاي مورد نياز اجراي اين طرح ششم اسفند ماه در قالب برگزاري آزمون استخدامي انجام مي‌شود و 140 نفر در حوزه درماني در دانشگاه علوم پزشكي سمنان جذب مي‌شوند.
وي تصريح كرد: گرچه اين استخدام‌ها به طور كامل نيازهاي موجود را برطرف نمي‌كند، اما بخشي از نيازها را پاسخ مي‌دهد.
انتهاي پيام/خ10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها