عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جراحي‌هاي قلب در سمنان تداوم مي‌يابد

جراحي‌هاي قلب در سمنان تداوم مي‌يابد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:33 ق.ظ

معاون درمان علوم پزشكي سمنان:
جراحي‌هاي قلب در سمنان تداوم مي‌يابد

خبرگزاري فارس: معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني سمنان گفت: جراحي‌هاي قلب در سمنان تداوم خواهد داشت و اين آمادگي در مجموعه دانشگاه در صورت علاقه‌مندي بيماران وجود دارد.

غلامرضا محمدي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سمنان اظهار داشت: در بيمارستان جديد 220 تختخوابي كوثر سمنان، بخش جراحي قلب طراحي شده است.
محمدي اظهار داشت: در اين زمينه بخش داخلي جراحي قلب در يك طبقه مجزا شامل بخش‌هاي آي.سي.يو، جراحي قلب و آنژيوگرافي پيش‌بيني شده است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني سمنان اضافه كرد: جراحي‌هاي قلب در سمنان تداوم خواهد داشت و اين آمادگي در مجموعه دانشگاه در صورت علاقه‌مندي بيماران وجود دارد.

* انجام 120 مورد آنژيوگرافي در سمنان
محمدي گفت: 120 مورد آنژيوگرافي در بيمارستان اميرالمومنين (ع) سمنان انجام شده و در صورت تمايل بيماران مشكلي براي جراحي‌هاي قلب وجود ندارد.
وي درباره تعرفه‌هاي اين قبيل اعمال جراحي در سمنان نيز اظهار داشت: در آنژيوگرافي و جراحي‌هاي قلب تعرفه دولتي تعيين و ابلاغ شده است اما با توجه به هزينه‌هاي بالاي آن به تنهايي قابل اجرا نيست و بايد شرح هزينه‌ها در اين بخش پوشش داده شود.

* تعرفه‌هاي جراحي قلب از بيمارستان‌هاي دولتي تهران دريافت مي‌شود
معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني سمنان گفت: دانشگاه علوم پزشكي سمنان در اين حوزه هيچ درآمدي را براي خود در نظر نگرفته است اما بايد هزينه‌هاي مترتب از آن را پوشش دهد.
محمدي گفت: بايد با كمك سازمان‌هاي بيمه‌گر در سراسر كشور و پذيرش تعرفه‌هايي بيش از آنچه به صورت دولتي مصوب شده است، خدمات در اين بخش‌ها ارائه و پوشش بيمه‌اي بيشتر شود تا به بيماران فشار مضاعفي وارد نيايد.
وي تصريح كرد: هم‌اكنون تعرفه‌ها از اين بخش از بيمارستان‌هاي دولتي تهران دريافت مي‌شود.

* كاهش ساعات كار پرستاران در سمنان
محمدي گفت: همچنين قانون ارتقاي بهره‌وري كاركنان نظام سلامت در دو ماه اخير توسط وزارت بهداشت‌، درمان و آموزش پزشكي ابلاغ شده است.
وي تصريح كرد: هم‌اكنون در فرايند اجراي اين طرح قرار داريم كه كاهش ساعات كار پرستاران يكي از مهم‌ترين بندهاي اين قانون است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني سمنان افزود: اجراي كامل قانون ارتقاي بهره‌وري كاركنان نظام سلامت منوط به مهيا شدن ساز و كارهاي نهايي آن است.
محمدي بيان داشت: استخدام بخشي از نيروهاي مورد نياز اجراي اين طرح ششم اسفند ماه در قالب برگزاري آزمون استخدامي انجام مي‌شود و 140 نفر در حوزه درماني در دانشگاه علوم پزشكي سمنان جذب مي‌شوند.
وي تصريح كرد: گرچه اين استخدام‌ها به طور كامل نيازهاي موجود را برطرف نمي‌كند، اما بخشي از نيازها را پاسخ مي‌دهد.
انتهاي پيام/خ10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها