عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شهرداري ساري با تعامل پليس مي‌تواند دستفروشان را ساماندهي كند

شهرداري ساري با تعامل پليس مي‌تواند دستفروشان را ساماندهي كند
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:33 ق.ظ

رئيس كميسيون عمران شوراي شهر ساري:
شهرداري ساري با تعامل پليس مي‌تواند دستفروشان را ساماندهي كند

خبرگزاري فارس: رئيس كميسيون فني و عمراني شوراي اسلامي شهر ساري گفت: شهرداري ساري با تعامل نيروي انتظامي مي‌تواند ساماندهي دستفروشان را در امنيت كامل انجام دهد.

به گزارش خبرگزاري فارس از ساري، فرامرز نقيبي در صحن علني شورا با عرض تبريك به مناسبت ولادت پيامبر خاتم محمد(ص) و بنيانگذار فقه جعفري در جهان، هفته وحدت را هفته‌اي سرشاراز وفاق و همدلي در بين مسلمانان جهان دانست و اظهار داشت: پيامبراكرم (ص) براي تكميل و اجراي مكارم اخلاق مبعوث و ما به عنوان امت اين بزرگوار بايد در اجراي فرامين اسلام و اخلاقيات بكوشيم.
وي با بيان اينكه در آستانه پايان سال شمسي قرار داريم و شهر بايد پذيراي خيل عظيم جمعيت براي خريد مايحتاج شب عيد باشد، تصريح كرد: مهيا كردن فضاي شهري، حمل و نقل و نيز خدمات رساني به شهروندان در ايامي كه مردم مراجعه بيشتري به بازار دارند تلاش شهرداري در ارائه خدمات بايد مطلوب باشد.
نقيبي با تاكيد براينكه شهرداري نبايد در احقاق حقوق كاركنان تعلل ايجاد كند، گفت: قطع مزايا، تعطيل و اضافه كاري كاركنان شهرداري انصاف نيست، ديده شده است در ماه گذشته مهندس عمران با 15 سال سابقه كاري 380 هزار تومان از اين نهاد خدمات‌رسان حقوق دريافت كرد كه اين اقدام از سوي مديريت شهرداري مشكل جدي معيشتي را براي كارمندان به وجود آورد.
وي با اشاره به وضعيت نامناسب آسفالت سطح شهر كه عموما از سوي ادارات حفار ايجاد شده است، افزود: آسفالت معابر شهر ما نامطلوب است و انتظار مي‌رود شهرداري در اين ماه كه پايان سال است، آسفالت خيابان‌هايي را كه در دست اقدام است به اتمام برساند تا حداقل 15 درصد از خواسته مردم شهر انجام شود.
رئيس كميسيون فني و عمران شوراي شهر ساري ساماندهي دستفروشان را اقدامي مطلوب و موثر در زيباسازي شهر دانست و خاطرنشان كرد: شهرداري ساري با تعامل نيروي انتظامي مي‌تواند ساماندهي دستفروشان را در امنيت كامل انجام دهد.
وي با اشاره به اينكه شهرداري بايد به نگراني‌هاي مردم به ويژه در خدمات شهري و وضعيت خدمت‌رساني بيش از پيش توجه كند، تصريح كرد: ارائه خدمات بايد به نحوي باشد تا در فراآيند كارموجب نارضايتي شهروندان را فراهم نكند.
انتهاي پيام/م20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها