عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

انتخابات اتاق بازرگاني استان زنجان برگزار مي‌شود

انتخابات اتاق بازرگاني استان زنجان برگزار مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:33 ق.ظ

4 اسفند؛
انتخابات اتاق بازرگاني استان زنجان برگزار مي‌شود

خبرگزاري فارس: مشاور استاندار زنجان در امور صنعت و معدن گفت: انتخابات اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان زنجان همزمان با چهارم اسفند ماه جاري برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان، سيروس ميانجي در همايش ائتلاف بزرگان اقتصاد استان زنجان با اشاره به زمان برگزاري انتخابات اتاق بازرگاني و صنايع ومعادن استان زنجان اظهار داشت: اين انتخابات روز چهارم اسفند ماه سال جاري از ساعت هشت صبح تا 18 بعد از ظهر برگزار مي‌شود.
وي افزود: انتخابات اتاق بازرگاني و صنايع ومعادن استان زنجان در محل ساختمان اتاق بازرگاني و با حضور هيئت نظارت برگزار مي‌شود.
مدير عامل كنسرسيوم صنعت سرب وروي ايران با اشاره به قانون انتخابات اتاق بازرگاني و صنايع و معادن تاكيد كرد: براي شركت در انتخابات، وكالت از طرف اشخاص حقيقي پذيرفته نيست، ولي براي شخصيت‌هاي حقوقي دادن وكالتنامه براي يكي از اعضاي هيئت مديره قابل قبول است.
وي تعداد اعضاي اتاق بازرگاني و صنايع و معادن را 15 نفر اعلام كرد وگفت: بر طبق قانون انتخابات اتاق بازرگاني و صنايع و معادن 9 نفر از اعضا بايد از صنعت، معدن و شش نفر بقيه از بازرگانان انتخاب شوند.
ميانجي با اشاره به تركيب اعضاي اتاق بازرگاني و صنايع و معادن از فعالان اقتصادي خواست در اين انتخابات فعالانه شركت كرده و با توجه به قوانين كه سهم مشخصي را براي بازرگانان و صنعت و معدن در نظر گرفته انتخاب كنند.
وي با تاكيد بر پرشور بودن اين دوره از انتخابات اتاق بازرگاني و صنايع ومعادن استان زنجان نسبت به دوره‌هاي قبلي، خاطرنشان كرد: دليل اين شور و هيجان شرايط متفاوت بخش خصوصي با توجه به اجراي اصل 44 قانون اساسي و نيز قانون هدفمند سازي يارانه كه بخش خصوصي نقش بيشتري را در اقتصاد كشور بر عهده گرفته است.
مشاور استاندارزنجان با اشاره به نقش انتخابات اتاق بازرگاني و صنايع ومعادن استان زنجان در آينده اقتصاد استان، تصريح كرد: توجه به انتخابات اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان در واقع توجه به سرنوشت فعالان اقتصادي در استان زنجان است.
در ادامه اين همايش دبير و رئيس صنايع و معادن سرب وروي ايران نيز با اشاره به اهداف تعريف شده براي ائتلاف بزرگان اقتصاد استان زنجان، تاكيد كرد: اين ائتلاف در صورت برنده شدن در انتخابات اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان زنجان قصد دارند اتاق را بر اساس تفكر شورايي وعلمي اداره كنند چرا كه اراده جمعي راهگشاي بسياري از مشكلات است.
يوسف مرادلو با بيان اينكه اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان زنجان در حال حاضر به صورت قائم به فرد اداره مي‌شود، تاكيد كرد: اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان زنجان شخصي نيست، بلكه متعلق به استان زنجان است.
وي با تاكيد بر ايجاد فضاي بدون تنش در اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان زنجان، افزود: اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان زنجان بايد اسباب رفاقت در بين فعالان اقتصادي و مقامات دولتي را فراهم كند.
دبير و رئيس صنايع و معادن سرب وروي ايران، تصريح كرد: منتخبان اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان زنجان نبايد اين اتاق را سكوي پرتاب براي دستيابي به منافع شخصي قرار دهند.
وي با تاكيد بر باز كردن ذهن و فكر بسته در عالم اقتصاد، افزود: با توجه به حضور بين المللي صنعت سرب و روي حق اين صنعت است كه چند نماينده در اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان زنجان داشته باشد.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها