عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تبعيت از منشور اخلاقي در برخورد با مردم

تبعيت از منشور اخلاقي در برخورد با مردم
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:33 ق.ظ

رئيس شوراي شهر ساري تاكيد كرد:
تبعيت از منشور اخلاقي در برخورد با مردم

خبرگزاري فارس: رئيس شوراي اسلامي شهر ساري تاكيد كرد: تبعيت از منشور اخلاقي در برخورد با مردم بايد در كار كاربردي باشد.

به گزارش خبرگزاري فارس از ساري، مهدي رضايي فرح‌آبادي‌ در سيصد و بيستمين جلسه علني شورا فرا رسيدن ولادت پيامبر اكرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) را به همه شيعيان جهان تبريك گفت و اظهار داشت: با تولد پيامبر اسلام (ص)، دنيا شاهد وقوع حوادث شگرفي همچون فروريختن كنگره‌هاي كاخ كسري، خاموش شدن آتشكده فارس و سقوط بوده است و اين نشان از عظمت پيامبر خاتم (ص)دارد.
وي با اعلام مراجعه گله‌آميز برخي شهروندان به شورا را كه ناشي از برخورد نامناسب از سوي شهرداري است، افزود: تدوين يك منشور اخلاقي در نهاد مديريت شهري و پايبندي مديران و پرسنل به اين منشور ضروري است.
رضايي شهروندان را ولي نعمتان مسئولان دانست و تصريح كرد: شهروندان شورا و شهرداري را خانه خود مي‌دانند و از طرفي مردم ولي‌نعمت ما هستند، زيرا بودجه شهرداري با پرداخت به موقع قبوض شهرداري از طريق مردم تعيين مي‌شود و لايق احترام و خدمات مطلوب هستند.
سخنگوي شوراي اسلامي شهر ساري نيز با بيان اينكه مردم نگران وضعيت عمومي شهر هستند، بيان داشت: در سه راه معلم تردد وسائط نقليه به گونه‌اي بوده كه اين محل به طور معمول كاركرد چهار راه را پيدا كرده است و اين سه راه بايد به چهار راه تبديل شود.
نادعلي رمضانپور افزود: بودجه سال آينده بايد سريع‌تر در دستور كار شوراي شهر قرار گيرد.
وي با بيان اينكه در روزهاي اخير 500 پيامك از سوي شهروندان براي سامانه پيام كوتاه من ارسال شده است، تصريح كرد: بخش زيادي از پيامك‌ها گلايه و انتقاد از چاله چوله‌هاي سطح شهر، زيباسازي، رنگ آميزي و وضعيت جداول بوده و اين امر نشان مي‌دهد كه مردم نگران وضعيت عمومي شهر هستند، بنابراين انتظار مي‌رود در ايام باقيمانده سال، توجه مضاعفي به اين امور شود.
نائب رئيس شوراي اسلامي شهر ساري نيز يادآور شد: مطالبه اصلي شهروندان ترميم‌كنده كاري‌هاي سطح شهر است.
ميرصالح صالحي‌نيا افزود: مردم از مديريت شهري كه توانست طرح بزرگي همچون پل روگذر ميدان ولي عصر(عج) را در زمان‌بندي تعيين شده و بدون كمترين تاخيري اجرا كند، توقع ندارند كارهاي روتين را كه اصولا حجم و ابعاد كمتري دارند، با فراز و نشيب‌هاي زياد انجام دهد.
وي با مراجعات مردمي در رابطه با مسائل شهري اشاره كرد و گفت: وظيفه ما انتقال نظرات و خواسته‌هاي شهروندان به شهرداري است و شهرداري هم بايد با اقدام به موقع پاسخ مناسبي به اين مطالبات بدهد.
انتهاي پيام/م20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها