عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كشتارگاه شوشتر از امروز آغاز به كار مي‌كند

كشتارگاه شوشتر از امروز آغاز به كار مي‌كند
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:37 ق.ظ

فرماندار شوشتر خبر داد:
كشتارگاه شوشتر از امروز آغاز به كار مي‌كند

خبرگزاري فارس: فرماندار شوشتر از آغاز به كار كشتارگاه نيمه‌صنعتي اين شهرستان از امروز خبر داد و گفت: اين كشتارگاه بايد زودتر از اين‌ها افتتاح مي‌شد.

محمدرضا آملازاده امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار داشت: شهرداري به دليل ناتواني در امور هماهنگي با صنف قصابان راه‌اندازي اين كشتارگاه را به تعويق انداخته بود ولي هماهنگي‌هاي لازم براي اين امر انجام شد و مشكلات راه‌اندازي اين كشتارگاه برطرف شد.
وي با اشاره به اينكه فراهم آوردن مقدمات اين امر براي دستگاه‌هاي اجرايي در سطح شهرستان شوشتر بسيار دشوار بوده است، بيان داشت: شهرداري در رسيدن به توافق با قصاب‌هاي شهرستان ناتوان بود و اين مسير حداقل سه ماه به طول انجاميد كه فرمانداري شوشتر با همكاري دستگاه‌هاي ذي‌ربط در اين امر اعمال فشار كردند.
آملازاده با اشاره به اينكه استفاده از كشتارگاه قديم در سطح شهرستان شوشتر از نظر بهداشتي به مصلحت نبود، گفت: شهرداري شوشتر موظف به راه‌اندازي اين كشتارگاه بود ولي به دلايل مختلف در اين كار مشكلاتي به وجود آمد كه ناچار به اخطاريه‌هاي متعدد به اين دستگاه شديم.
وي تاكيد كرد: شهرداري شوشتر با تلاش‌هاي زياد توانست مشكلات اين كشتارگاه را برطرف كند و براي بهره‌برداري از آن همه تقاضاهاي محيط زيست و دامپزشكي را برطرف كند كه اين امر سبب شد تا بخش زيادي از نظر قصابان شهرستان تامين شود.
وي با اشاره به اينكه اين كشتارگاه از نظر دستگاه‌هاي به كار برده شده در استان بي‌نظير است، خاطرنشان كرد: سيستم به كار رفته شده در اين كشتارگاه بسيار مدرن است و همين امر سبب مي‌شود تا شهرستان‌هاي مجاور براي رفع نياز خود به شوشتر مراجعه كنند.
انتهاي پيام/ج30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها