عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پيشكسوت قرآني برتر كشور در مهريز تجليل شد

پيشكسوت قرآني برتر كشور در مهريز تجليل شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:39 ق.ظ

پيشكسوت قرآني برتر كشور در مهريز تجليل شد

خبرگزاري فارس: محمدعلي تجويدي از شهرستان مهريز به عنوان يكي از پيشكسوتان قرآني برتر كشور معرفي و تجليل شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از مهريز،‌ فرماندار مهريز و رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان مهريز صبح امروز با حضور در منزل پيشكسوت قرآني برتر كشور از تلاش‌هاي وي تقدير و كسب مقام برتر در جشنواره كشوري را به وي تبريك گفتند.
فرماندار مهريز در اين ديدار با ابراز خرسندي از حضور فعالان قرآني در اين شهرستان اظهار داشت: مهريز چهره‌هاي درخشان و كشوري قرآني بسيار دارد و اين نشان از روحيه تقوامداري و دين‌مداري مردم اين شهرستان است.
مهدي كياني‌مقدم افزود: با شناسايي و كشف استعدادهاي قرآني در شهرستان مهريز بايد هرچه بيشتر در راستاي ترويج فرهنگ اصيل اسلامي گام برداشت.
فرماندار مهريز در اين ديدار ضمن تقدير از تلاش‌هاي محمدعلي تجويدي بيان داشت: افراد برجسته‌اي نظير استاد تجويدي بايد شاگردان برجسته‌اي را نيز تربيت كنند تا نام مهريز همواره در زمينه فعاليت‌هاي قرآني خوش بدرخشد.
‌محمدعلي تجويدي متولد 1331 در شهرستان مهريز است كه از سن شش سالگي به مكتب‌خانه سنتي اين شهر براي فراگيري آموزش روخواني قرآن وارد شد.
وي در سال 1358 به استخدام رسمي آموزش و پرورش مهريز درآمد و در سال 1361 از طرف آموزش و پرورش مهريز براي تكميل قرائت و تجويد و روش تدريس به استان يزد معرفي شد و زير نظر استادان ماهر با رتبه عالي كسب آموزش لازم را فراگرفت. 
در سال‌هاي 64 تا 66 به طور داوطلبانه به جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل به منطقه جنوب اعزام شد و در آنجا نيز به تدريس قرآن و تجويد و برگزاري مراسم زير نظر ستاد عقيدتي سياسي و تبليغات پرداخت.
تجويدي سابقه‌اي 40 ساله در تجويد قرآن، روخواني و‌... دارد و اكنون نيز در طول هفته، پنج جلسه قرآن را مديريت كرده و به آموزش تجويد و احكام قرآن در آن مي‌پردازد.
انتهاي پيام/ج30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها