عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

حضور برخي افراد در گروه سامري‌هاي جامعه باوركردني نيست

حضور برخي افراد در گروه سامري‌هاي جامعه باوركردني نيست
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:39 ق.ظ

جانشين حوزه نمايندگي ولي‌فقيه در سپاه ثارالله كرمان:
حضور برخي افراد در گروه سامري‌هاي جامعه باوركردني نيست

خبرگزاري فارس: جانشين حوزه نمايندگي ولي‌فقيه در سپاه ثارالله استان كرمان گفت: امروز در جامعه ما سامري‌هايي وجود دارند كه سعي در تأخير زمينه‌سازي جهاني‌شدن اسلام دارند و شناخت آنان در اين زمان كار سختي نيست، اما باور كردن برخي افراد در اين گروه بسيار دشوار است.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، محمدعلي محسن‌زاده در آيين اختتاميه همايش مسئولان مدارس شبانه‌روزي استان‌هاي كرمان، سيستان و بلوچستان و هرمزگان با اشاره به آياتي از قرآن كريم در مورد حضرت موسي (ع) و قوم بني‌اسرائيل اظهار داشت: انقلاب ما نيز شباهت بسياري با اين ماجرا دارد، زيرا ما هم‌اكنون به همان مشكلات دچار هستيم.
محسن‌زاده تصريح كرد: از آنجا كه ما در سي و سومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي قرار داريم، امام راحل نيز همان سختي‌ها و مشكلات را براي بيرون كشيدن ملت ايران از زير يوغ فرعونيان زمان، رژيم پهلوي تحمل كرد.
وي افزود: امام راحل اين امت را از پستي‌ها و پلشتي‌هاي آن روزگار سياه نجات داد و به بركت اسلام در زماني كه حقيقتا خوار و ذليل بود، به آن عزت بخشيد.
جانشين حوزه نمايندگي ولي‌فقيه در سپاه ثارالله استان كرمان خاطرنشان كرد: در زمان طاغوت 50 هزار مستشار امريكايي در ايران حضور داشتند كه از دولت دو حقوق مي‌گرفتند، يكي از وزارت جنگ به دليل نظامي بودن و ديگري از وزارت دفاع به نام حق توحش كه اين نهايت حقارت ملت بود.
محسن‌زاده بيان داشت: قريب به يك‌هزار و 400 سال از تمدن اسلام و در استان كرمان 7 هزار سال از تمدن خط مي‌گذرد، در حالي كه امريكا با تمدني كمتر از 400 سال كه با به خاك و خون كشاندن سرخپوستان به آن دست يافتند، به خود مي‌بالد.
وي با اشاره به اينكه زيرساخت انقلاب، فرهنگ و آموزش عالي است، افزود: اين انقلاب موانعي پيش رو دارد كه بايد با شناخت و حفظ آن از ايجاد سد و ايستايي آن جلوگيري كنيم و به هدف بلند پيامبر (ص) كه جهاني شدن اسلام بود، جامه عمل بپوشيم.
جانشين حوزه نمايندگي ولي‌فقيه در سپاه ثارالله استان كرمان با توجه به اينكه نخستين مانع حضرت موسي (ع) جريان فرعوني است، اظهار داشت: اين جريان در زمان ما سلطنت‌طلبان هستند كه از ابتداي انقلاب هر آسيبي كه مي‌توانستند به نظام مقدس جمهوري اسلامي زدند و تاكنون نيز از هيچ تلاشي براي ضربه زدن به آن فروگذار نكردند.
محسن‌زاده تصريح كرد: همان‌ طور كه اين گروه در فتنه جنبش سبز نقشي اساسي داشتند و خواستار بازگشت رژيم منحوس پهلوي به كشور بودند.
جانشين حوزه نمايندگي ولي‌فقيه در سپاه ثارالله استان كرمان گفت: همان‌ طور كه در زمان حضرت موسي (ع) قارون مانع ديگري در راه رسالت ايشان بود، در زمان ما نيز مفسدان اقتصادي قارون‌هاي نوپديدي هستند كه از سفره‌هاي انقلاب بهره‌هاي نامشروع بردند و مافياي قدرت و ثروت تشكيل دادند.
وي گفت: امروز در جامعه ما سامري‌هايي وجود دارد كه بايد چشمان خود را نسبت به آنان به شدت باز كرد كه سعي دارند، زمينه‌سازي جهاني‌شدن اسلام را به تأخير بيندازند و شناخت آنان در اين زمان كار سختي نيست، اما باور كردن برخي افراد در اين گروه بسيار دشوار است.
محسن‌زاده اظهار داشت: در يكي از مذاكرات دانشگاه آزاد كه چندي قبل افشا شد، درمورد وقف اين دانشگاه بايد به گونه‌اي عمل كرد كه ولايت كه در رأس نظام جمهوري اسلامي است، بپذيرد.
وي تصريح كرد: آنها تصميم مي‌گيرند كه هيئت امنا تشكيل دهند، برخي عنوان داشتند كه بايد بعد از اين هيئت اختيار را به ولايت بسپارند زيرا كه تا ابد جامعه به وجود ولايت احتياج دارد، اما هاشمي بيان كرده است كه ممكن است، روزي در جامعه ما ديگر ولايت فقيه وجود نداشته باشد.
جانشين حوزه نمايندگي ولي‌فقيه در سپاه ثارالله استان كرمان با اشاره به اينكه سران فتنه عروسك خيمه‌‌شب‌بازي در دست برخي سودجويان هستند، افزود: قريب به 60 نفر از بزرگان مجلس خبرگان تصريح كردند كه محوريت اين فتنه‌ها هاشمي بوده است، بنابراين ما بايد بنا به گفته امام راحل مراقب باشيم كه اين انقلاب به دست نااهلان نيفتد.
انتهاي پيام/خ10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها