عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

پوشش 100 درصدي صداي مشاور در كهنوج

پوشش 100 درصدي صداي مشاور در كهنوج
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:42 ق.ظ

/اخبار كوتاه اجتماعي از استان كرمان/
پوشش 100 درصدي صداي مشاور در كهنوج

خبرگزاري فارس: پوشش 100 درصدي صداي مشاور در كهنوج، قدرداني از فعاليت‌هاي قرآني ارشاد كرمان و‌... از جمله خبرهاي كوتاه اجتماعي از استان كرمان است.

محمدرضا پازاج، رئيس اداره بهزيستي شهرستان كهنوج به خبرنگار فارس گفت: تمام نقاط شهري و روستايي شهرستان كهنوج زير پوشش خدمات صداي مشاور بهزيستي «148» قرار دارد.
وي اظهار داشت: با همكاري بسيار خوب شركت مخابرات شهرستان و با فراهم شدن زيرساخت‌هاي لازم تمام نقاط شهري و روستايي شهرستان كهنوج به خدمات مشاوره تلفني سازمان بهزيستي دسترسي دارند.
پازاج افزود: تمام مردم ساكن در محدوده شهرستان كهنوج مي‌توانند از طريق تلفن‌هاي ثابت و همراه به خدمات مشاوره‌اي بهزيستي دسترسي داشته باشند.

* قدرداني از فعاليت‌هاي قرآني ارشاد كرمان
حجت‌الاسلام سيدباقر پيش‌نمازي، مدير شبكه قرآن و معارف سيما از مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي كرمان به خاطر برگزاري همايش ايده‌پردازي قرآني در استان كرمان تقدير كرد.
در متن اين تقديرنامه آمده است: سومين همايش و نشست مديران، مربيان و انديشمندان قرآني با حضور مديران شبكه قرآن و معارف سيما، براي تبادل نظر و اخذ ايده‌هاي برتر قرآن در قالب ايده‌پردازي قرآني و به منظور ارتقاي كمي و كيفي برنامه‌هاي معارف اين شبكه با استعانت از خداوند متعال و اهل ‌بيت (ع) و همت بلند جناب عالي و همكارانتان ميسر شد.
در ادامه آمده است: برخود فرض مي‌دانم كه از شما و همه افرادي كه با خلوص نيت و به قصد جلب رضايت الهي و در راستاي بهبود عملكرد برنامه‌سازي در اين شبكه قرآني با ايده‌ها و نقطه‌نظرات كارشناسي، راه‌گشاي ما در اين مسير مقدس شدند، تقدير و تشكر كنيم.
همايش ايده‌پردازي قرآني استان كرمان بهمن ‌ماه جاري و با حضور جمعي از نخبگان، طلاب علوم ديني، هنرمندان و مديران و مدرسان مؤسسات قرآني استان و به همت اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي در تالار عماد كرمان برگزار شد.

* برگزاري كارگاه آموزشي مهارت زندگي در كهنوج
سومين كارگاه آموزشي طرح مهارت‌هاي زندگي ويژه مربيان مهدهاي كودك شهرستان‌هاي كهنوج و قلعه گنج در كهنوج برگزار شد.
محمدرضا پازاج، رئيس اداره بهزيستي شهرستان كهنوج در اين همايش گفت: در اين دوره سه روزه تعداد 80 نفر از مربيان مهدهاي كودك كهنوج و قلعه گنج آموزش‌هاي لازم را زير نظر اساتيد اعزامي از كرمان فرا گرفتند.
مراسم اختتاميه اين دوره آموزشي با حضور حسيني، معاون پيشگيري بهزيستي استان در محل سالن اجتماعات اداره بهزيستي كهنوج برگزار شد.

* افتتاح مركز علمي كاربردي علوم بهزيستي در بم
مركز علمي كاربردي علوم بهزيستي و توانبخشي در شهرستان بم با حضور استاندار كرمان، مديركل بهزيستي و جمعي از مسئولان محلي افتتاح شد.
اين مركز هم‌اكنون با پذيرش 81 دانشجو از طريق كنكور در مقطع كارداني رشته تربيت مربي معلولان ذهني آغاز به كار كرده است و براي ترم جديد در چهار رشته امداد و سوانح، تكنولوژي آموزشي، تربيت مربي خانه، كودك و نوجوان و تربيت مربي پيش از دبستان به صورت پودماني دانشجو مي‌پذيرد.
مركز علمي و كاربردي علوم بهزيستي و توانبخشي در شهرستان بم دومين مركز علمي و كاربردي بهزيستي در سطح استان كرمان است.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها